İhlas Holding A.Ş. IHLAS

İhlas Holding A.Ş.

12:01:08
1,33
% -0,75
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)83.225.752,6700 TRY
Günlük Hacim (Lot)62.719.000,0000 TRY

1 İhlas Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

İhlas Holding A.Ş.IHLAS - İhlas Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 IHLAS =
1,33 TRY

Bu ay İhlas Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
İhlas Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

İhlas Holding Hisse & Borsa - İhlas Holding Hisse Yorumu

İhlas Holding A.Ş.

İhlas Holding,1970 yılında Enver Ören tarafından kurulmuştur. Medya sektörü başta olmak üzere inşaat, hizmet, üretim ve ticaret gibi birçok farklı alandaki grup şirketleri ile ticari faaliyet gösteren İhlas Holding A.Ş. Türkiye gazetesinin kurulması ile faaliyetlerine başlamıştır.

Eğitim sektöründen üretim sektörüne kadar 1990'lı yıllarda adından söz ettiren İhlâs Holding A.Ş. TV kanalı ile birçok ülkeye üretim ( teknolojik ve elektrikli ev eşyaları)  ürünlerini ihraç etmiştir. 2003 yılında İhlâs Yayın Holding kurularak; gazetecilik, haber ajansı, televizyonculuk ve radyo haberciliğinin yanı sıra dergi yayıncılığı, medya planlama ve dijital yayıncılık alanlarında da faaliyet gösterir. İhlâs Holding A.Ş. 24 grup şirketiyle daha güçlü bir hale gelmiştir.

İhlas Holding A.Ş Çalışma Vizyonu

İhlas Holding A.Ş. birçok alanda faaliyet gösteren şirketler grubu olarak başarılı ve kârlı 50 yılı geride bırakmıştır. İhlâs Holding A.Ş. kararlı bir şekilde verimli çalışma vizyonuyla birçok alanda faaliyet göstermektedir. Yerli ve yabancı birçok yatırımcının gözde hisseleri arasında yer alan İhlas Holding A.Ş. hisseleri gün geçtikçe değer kazanmaktadır.

1 İhlas Holding A.Ş. Kaç TL?

1 İhlas Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 1,3300 TL'dir.

IHLAS hisse senedi geçmişini inceleyebilir ve IHLAS borsa teknik analizine erişebilirsiniz. İhlas Holding hisse ile ilgili canlı veriler için tıklayın.

İhlas Holding A.Ş. Yorum

Güncel İhlas Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin İhlas Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. İhlas Holding A.Ş. yükselir mi? İhlas Holding A.Ş. düşer mi? İhlas Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık İhlas Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.