ICBC Turkey Bank A.Ş. ICBCT

ICBC Turkey Bank A.Ş.

20:54:26
15,99
% -2,44
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)50.957.193,9000 TRY
Günlük Hacim (Lot)3.135.782,0000 TRY

1 ICBC Turkey Bank A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

ICBC Turkey Bank A.Ş.ICBCT - ICBC Turkey Bank A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ICBCT =
15,99 TRY

Bu ay ICBC Turkey Bank A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
ICBC Turkey Bank A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ICBCT Hisse - ICBC Turkey Bank Hisse Senedi Fiyatı

ICBC Turkey Bank A.Ş.

ICBC Turkey Bank A.Ş.,1984 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde kurulan bir bankadır. ICBC Turkey Bank A.Ş. hisseleri 2006 yılın Ekim ayında Hong Kong borsasında hem de Shanghai borsasında eş zamanlı olarak izin verilerek girişi yapılmıştır. ICBC Turkey Bank A.Ş.   Türkiye'de faaliyet gösteren bir banka olarak  Tekstilbank'a ait hisselerin Çin bankası ICBC tarafından 2014 yılında alınmasıyla faaliyet göstermeye başlamıştır. ICBC Turkey Bank A.Ş Tekstilbank'a ait hisseleri ilk satın aldığında %75,5 paya sahip olurken zamanla daha sonra bu payı arttırarak yüzde 92,8'e çıkartmayı başarmıştır.

ICBC Turkey Bank A.Ş. Vizyonu

Çin Halk Cumhuriyeti'nde kurulan ICBC Turkey Bank A.Ş. bankacılık alanında başarılı çalışmalar yapan bir şirkettir. ICBC Turkey Bank A.Ş. bireysel ve kurumsal  bankacılık alanında önde gelen bankalar arasında yer almaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan ICBC Turkey Bank A.Ş.  hisseleri daima yükselme eğiliminde olduğundan dolayı yerli ve yabancı birçok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir.

1 ICBC Turkey Bank A.Ş. Kaç TL?

1 ICBC Turkey Bank A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 15,9900 TL'dir.

ICBCT hisse senedi geçmişini inceleyebilir ve ICBCT borsa teknik analizine erişebilirsiniz. ICBC Turkey Bank hisse ile ilgili canlı veriler için tıklayın.

ICBC Turkey Bank A.Ş. Yorum

Güncel ICBC Turkey Bank A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin ICBC Turkey Bank A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. ICBC Turkey Bank A.Ş. yükselir mi? ICBC Turkey Bank A.Ş. düşer mi? ICBC Turkey Bank A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık ICBC Turkey Bank A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.