Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. HURGZ

Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş.

02:03:20
4,78
% 0,42
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)39.040.514,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)8.180.282,0000 TRY

1 Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş.HURGZ - Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 HURGZ =
4,78 TRY

Bu ay Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

HURGZ Hisse & Borsa- Hürriyet Gazetesi Hisse Senedi fiyatı

Hürriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş.

Merkezi İstanbul Bağcılarda bulunan Hürriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. 1 Mayıs 1948 yılında kurulmuş ve ilk kez okuyucuları ile buluşmuştur. Tarafsız habercilik ilkesi ile çalışmalarına devam eden kuruluş sadece gazetecilik alanında değil, basım, kitap yayıncılığı, internet hizmetleri ve TV programcılığı gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir. 

Türkiye de ve yurtdışında faaliyetleri devam etmektedir. Hürriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. belirlemiş olduğu vizyon ve misyonlar dahilinde çalışmalarına devam eden şirket her geçen gün teknolojik gelişmelere ayak uydurmakta olup dünyaca ünlü medya kuruluşları arasında yer almaktadır. 

Hürriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. Demirören ve BİAŞ ortaklığında yatırım faaliyetlerini sürdürmekte olup İstanbul borsasında da hisse senetleri vardır. HURGZ ismi ile satışta olan hisseleri halka arz edildiğinden bugüne ilgi ile takip edilmektedir. Yayıncılık ilkesinde  belirlemiş oldukları slogan yeni bir günün her sabah tekrar başladığı ve rotatfilerin dönmesi ile ilgili olduğu hususunda ilerledikleri yolda bugün en çok okunan gazeteye sahip bir kurumdur.

1 Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. Kaç TL?

1 Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 4,7800 TL'dir.

HURGZ hisse senedi geçmişini inceleyebilir ve HURGZ borsa teknik analizine erişebilirsiniz. Hürriyet Gazetesi hisse ile ilgili canlı veriler için tıklayın.

Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. Yorum

Güncel Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. yükselir mi? Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. düşer mi? Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Hurriyet Gazetecilik Ve Matbaacılık A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.