Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. HLGYO

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

18:54:50
4,59
% -2,13
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

4,5600 - 4,7100

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)118.838.799,1900 TRY
Günlük Hacim (Lot)25.592.523,0000 TRY

1 Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 HLGYO =
4,59 TRY

Bu ay Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

HLGYO Hisse Fiyatı - Halk Gayrimenkul Hisse Yorumu

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. taşınmazlar üzerinde ve bu alanda yapılan yatırımlardan geliştirilen stratejilere yönelik gelişim sağlamak isteyen bir kuruluştur. Türkiye’de gayrimenkul sektöründe oluşan yenilikler ve gelişimi hızlandırmak, ülke ekonomisine belirgin bir pozitif değer katmak, globalde proje geliştirmek ve alanında ilk sıralarda yer almak şirketin temel gayeleri arasında yer almaktadır. 

2010 yılında hizmet vermeye başlamış olan Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. temel amaç olarak paydaşlarına karlı bir büyüme sunmaktır. Sektörde sahip olduğu güven ve prestiji sayesinde şeffaf ve dürüst anlayışı sayesinde alternatiflerine nazaran daha tercih edilir bir yapıya sahiptir. Şirket misyon olarak globalde prestijini arttırmayı hedeflemekte ve bu yol ile genel müşterilerine ekonomik bir güven vermeyi amaçlamaktadır.  

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 tarihinden itibaren hisseleri halka açılmıştır. Borsa İstanbul’a kayıtlı bulunmaktadır. Borsa kodu HLGYO olarak geçmektedir. Borsaya kayıtlı olduğu günden itibaren sürekli bir katma değer sağlamış ve hem müşterilerine hem de hisse sahiplerine değer üretmiştir.

1 Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç TL?

1 Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 4,5900 TL'dir.

HLGYO hisse senedi geçmişini inceleyebilir ve HLGYO borsa teknik analizine erişebilirsiniz. Halk Gayrimenkul hisse ile ilgili canlı veriler için tıklayın.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorum

Güncel Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yükselir mi? Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. düşer mi? Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.