Gübre Fabrikaları T.A.Ş. GUBRF

Gübre Fabrikaları T.A.Ş.

13:45:52
143,70
% -2,98
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)435.462.435,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)3.017.732,0000 TRY

1 Gübre Fabrikaları T.A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Gübre Fabrikaları T.A.Ş.GUBRF - Gübre Fabrikaları T.A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 GUBRF =
143,70 TRY

Bu ay Gübre Fabrikaları T.A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Gübre Fabrikaları T.A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Gübretaş Hisse Senedi Analiz & Yorum - GUBRF Hisse Fiyatı

Gübre Fabrikaları T.A.Ş.

Türkiye'de önemli bir iş kolunda faaliyet gösteren Gübre Fabrikaları T.A.Ş kimyevi yönde gübre üretimi işini üstlenmiştir. Tarım ve üretim kollarında önemli bir ürün olan gübrenin üretimine 1954 yılında aktif olarak başlayan şirket bu açıdan ilk olma özelliği gösterir. Sürdürülebilir tarımsal faaliyetler için yatırım yapmaya devam eden Gübre Fabrikaları T.A.Ş bu kapsamda da borsada işlem gören ilk 15 şirket arasında yer alır. Şirketin yüzde 25 hissesinin halka arz olduğu bilinir. Diğer kalan oran ise Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinin elinde bulunur.

Tarımsal üretimde ülkemiz açısından oldukça önemli bir yere sahip olan Gübre Fabrikaları T.A.Ş kapsamında detaylı olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri devam etmektedir. Kimyasal açıdan gübre üretimi kolunda birçok alanda ilklerin başı olan şirketin gün geçtikçe yatırımları artarak sürmektedir. 2000'li yıllardan sonra kendi markasını daha da ileri götürmeyi hedefleyen şirket bu kapsamda doğru yatırımlarını sürdürür. İstanbul Borsa endeksine kayıtlı olan Gübre Fabrikaları T.A.Ş'nin hisse senetleri geniş kapsamlı bir şekilde satılmaya devam eder.

1 Gübre Fabrikaları T.A.Ş. Kaç TL?

1 Gübre Fabrikaları T.A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 143,7000 TL'dir.

GUBRF hisse senedi grafik hareketini görmek, GUBRF borsa yorumlarını okumak için ve Gübretaş hisse senedi detayları için tıklayın.

Gübre Fabrikaları T.A.Ş. Yorum

Güncel Gübre Fabrikaları T.A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Gübre Fabrikaları T.A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Gübre Fabrikaları T.A.Ş. yükselir mi? Gübre Fabrikaları T.A.Ş. düşer mi? Gübre Fabrikaları T.A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Gübre Fabrikaları T.A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.