GSD Holding A.Ş. GSDHO

GSD Holding A.Ş.

10:13:17
4,26
% 0,95
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)86.913.084,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)20.462.148,0000 TRY

1 GSD Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

GSD Holding A.Ş.GSDHO - GSD Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 GSDHO =
4,26 TRY

Bu ay GSD Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
GSD Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

GSDHO Hisse Senedi - GSD Holding Hisse Yorum ve Grafiği

GSD Holding A.Ş.

Denizcilik, tekstil ve ticaret alanında faaliyet gösteren GSD Holding A.Ş 1986 yılında Mehmet Turgut Özal tarafından kurulan Türkiye merkezli bir şirkettir. GSD Holding A.Ş giyim sanayicileri derneği olan şirket 1994-2003 yılları arasında, yaklaşık altı buçuk milyar dolar ile Türkiye'de en çok ihracatı yapan şirketler grubu olmuştur. GSD Holding A.Ş büyük bir başarı sağlayarak Tekstilbank'ın çoğunluk hisselerini satın almıştır. Tekstil alanında yurt içinde ve yurt dışında yapılan satışlarda yüksek kar marjı sağlayan GSD Holding A.Ş kurulduğu andan itibaren büyüyen bir şirket ortaklığı haline gelmiştir. GSD Holding A.Ş denizcilik ve tekstil dışında pazarlama, finans, gıda, reklamcılık, yatırım gibi sektörlerde de faaliyet göstererek son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren firma gittikçe daha da çok güçlenmektedir.

GSD Holding A.Ş Misyonu

Giyim sanayicileri derneği olarak da bilinen şirketler topluluğu olan GSD Holding A.Ş farklı sektörlerde başarı sağlayarak yatırım hisselerini güçlendirme misyonuyla hareket etmektedir. Birçok sektörde başarı sağlayan GSD Holding A.Ş hisseleri daima yükselme eğiliminde olduğundan dolayı yatırımcılar tarafından oldukça ilgi görmektedir.

1 GSD Holding A.Ş. Kaç TL?

1 GSD Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 4,2600 TL'dir.

GSDHO hisse senedi fiyatı, yorumları ve GSD borsa analizi için uzman adres Finansmix.com! GSDHO hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

GSD Holding A.Ş. Yorum

Güncel GSD Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin GSD Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. GSD Holding A.Ş. yükselir mi? GSD Holding A.Ş. düşer mi? GSD Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık GSD Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.