Goodyear Lastikleri T.A.Ş. GOODY

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.

12:53:57
21,72
% 2,65
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)42.296.830,5400 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.958.958,0000 TRY

1 Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.GOODY - Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 GOODY =
21,72 TRY

Bu ay Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Goodyear Hisse Senedi Yorumları - GOODY Hisse Fiyatı

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş., Frank Seiberling tarafından 29 Ağustos 1898 yılında kurulan Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir lastik üreticisi şirkettir. Goodyear Lastikleri T.A.Ş. adını vulkanize edilmiş kauçuğun mucidi Charles Goodyear'dan almıştır. Goodyear Lastikleri T.A.Ş. otomobiller, ticari kamyonlar, hafif kamyonlar, motosikletler, yarış arabaları, uçaklar, tarım makineleri ve ağır yük değiştirme makineleri için araç lastiklerinin üretimini yapmaktadır. Ulaşım sektöründe oldukça önem taşıyan araçların yolda kalmaması için en kaliteli lastikler arasında yer alan Goodyear Lastikleri T.A.Ş.  tüm sürücülerin dikkatini çekerek dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş Vizyonu

Dünyaca ünlü lastikleri üreten Goodyear Lastikleri T.A.Ş. kaliteli ürünleri dünyanın her yerine ulaştırma vizyonuyla faaliyet göstermektedir. Dünyanın hemen hemen her yerine ürün ulaştıran Goodyear Lastikleri T.A.Ş. güvenilir ve kazanç sağlayan hisseleri yerli ve yabancı yatırımcıların güvenli hisselerinin başında yer almaktadır. Sürekli büyüyen Goodyear Lastikleri T.A.Ş. 2017 yılı itibariyle 66000 çalışanı bünyesinde barındırmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak hizmet veren Goodyear Lastikleri T.A.Ş. hisseleri daima kazandırmaktadır.

1 Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Kaç TL?

1 Goodyear Lastikleri T.A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 21,7200 TL'dir.

GOODY hisse senedi grafik hareketini görmek, GOODY borsa yorumlarını okumak için ve Goodyear hisse senedi detayları için tıklayın.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Yorum

Güncel Goodyear Lastikleri T.A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Goodyear Lastikleri T.A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Goodyear Lastikleri T.A.Ş. yükselir mi? Goodyear Lastikleri T.A.Ş. düşer mi? Goodyear Lastikleri T.A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.