Global Yatırım Holding A.Ş. GLYHO

Global Yatırım Holding A.Ş.

20:39:25
15,26
% -2,74
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)173.918.160,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)11.399.873,0000 TRY

1 Global Yatırım Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Global Yatırım Holding A.Ş.GLYHO - Global Yatırım Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 GLYHO =
15,26 TRY

Bu ay Global Yatırım Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Global Yatırım Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

GLYHO Hisse Yorum & Fiyat - Global Yatırım Holding Hisse

Global Yatırım Holding A.Ş.

1990 yılında  kurulan Global Yatırım Holding A.Ş profesyonel anlamda hizmetler veriyor. Uzun yıllar önce farklı bir sektör üzerine dizayn edilen Holding kaliteli hizmetleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Bir aracı kurum olarak da tercih edilen şirket anonim ortaklık olması sebebiyle de tercih ediliyor. Kaliteli ve çok amaçlı hizmetler sunması nedeniyle kişiler tarafından tercih sebebi oluşturuyor.

Global yatırım alanında kuruluşu gerçekleştirilen Global Yatırım Holding A.Ş yatırım amaçlı hizmetler de yapıyor. Aynı zamanda şirket danışmanlık alanında da hizmetler sunmaya devam ediyor. Çok amaçlı bir şirket olan Global Yatırım Holding olması sebebiyle de tercih ediliyor. En bilinen şirketler arasında yer alan firma kaliteli hizmet sunması sebebiyle tercih.

İsminden de anlaşılacağı üzere yatırım amaçlı bir kuruluş olan Global Yatırım Holding A.Ş aynı zamanda borsa hisse senetleri üzerine de çalışmalar yapıyor. Borsa endeksine bağlı bir kuruluş olan şirket borsada kayıtlı olduğu hisse senetlerinin de satışlarını yapıyor. Kişiler bu alanda şirketten hizmet alabiliyor.

1 Global Yatırım Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Global Yatırım Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 15,2600 TL'dir.

GLYHO hisse senedi grafik hareketini görmek, GLYHO borsa yorumlarını okumak için ve Global Yatırım Holding hisse senedi detayları için tıklayın.

Global Yatırım Holding A.Ş. Yorum

Güncel Global Yatırım Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Global Yatırım Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Global Yatırım Holding A.Ş. yükselir mi? Global Yatırım Holding A.Ş. düşer mi? Global Yatırım Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Global Yatırım Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.