T.Garanti Bankası A.Ş. GARAN

T.Garanti Bankası A.Ş.

10:34:48
94,15
% 6,02
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)2.896.165.845,8500 TRY
Günlük Hacim (Lot)31.398.368,0000 TRY

1 T.Garanti Bankası A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

T.Garanti Bankası A.Ş.GARAN - T.Garanti Bankası A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 GARAN =
94,15 TRY

Bu ay T.Garanti Bankası A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
T.Garanti Bankası A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Garanti Hisse - Garanti Bankası Hisse Senedi Yorum & Fiyat

T.Garanti Bankası A.Ş.

Bankacılık sektöründe birbirinden farklı kesimlere hitap eden bankalar bulunuyor. Ana hatları ile bankalar incelendiği zaman kamu bankaları ve özel bankalar olarak ikiye ayrılıyor. İşte o özel bankalardan bir tanesi de ülkemizin en eski bankalarından bir tanesi olan T.Garanti Bankası A.Ş. isimli bankadır. Banka 1946 yılında Ankara'da kurulmuştur. Uzun yıllar boyunca Doğuş Holding bünyesinde yer alan banka 30 Eylül 2014 tarihinde dünyanın en büyük kuruluşlarından olan BBVA bünyesine dâhil olmuştur. Bugün ülkemizin en büyük ikinci özel bankasıdır.

T.Garanti Bankası A.Ş İşlemleri

T.Garanti Bankası A.Ş. denilince akla ilk gelenler arasında modern ve çağdaş bankacılığın ülkemizde önde gelen isimleri arasında olduğudur. Bankaya bizzat gitmeden mobil uygulamaları ve internet bankacılığı üzerinden birçok işlem kolayca yapılabilir. Bunun yanı sıra müşterilerine her türlü kolaylığı sağlar. Vadeli, vadesiz mevduat hesapları, fon yatırımları, düşük faizli kredileri, emeklilik işlemleri, fon alım satımları gibi finansal alanda birçok hizmet güvenle hızlı bir biçimde alınabilir. T.Garanti Bankası A.Ş. borsada işlem görür ve hisse senetleri borsada satılır.

1 T.Garanti Bankası A.Ş. Kaç TL?

1 T.Garanti Bankası A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 94,1500 TL'dir.

GARAN hisse senedi grafik hareketini görmek, GARAN borsa yorumlarını okumak için ve Garanti Bankası hisse senedi detayları için tıklayın.

T.Garanti Bankası A.Ş. Yorum

Güncel T.Garanti Bankası A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin T.Garanti Bankası A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. T.Garanti Bankası A.Ş. yükselir mi? T.Garanti Bankası A.Ş. düşer mi? T.Garanti Bankası A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık T.Garanti Bankası A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.