Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. FROTO

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

11:31:38
1.086,00
% -1,1
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)942.269.329,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)865.644,0000 TRY

1 Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.FROTO - Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 FROTO =
1.086,00 TRY

Bu ay Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

FROTO Hisse - Ford Otosan Hisse Senedi Fiyatı - Finansmix

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş  1959 yılında Vehbi Koç tarafından Acıbadem, Üsküdar'da kurulan Türk otomotiv şirketidir. Türkiye'nin en büyük ikinci sanayi kuruluşu olan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş 2012 yılından bu yana en çok ihracat yapan şirket olmuştur. 

Otomotiv sektörünün önde gelen şirketi olan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş firması 10 binin üzerinde çalışanı ile müşterilerine en iyi ürünleri ulaştırmak için yıllardır istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Firma 2015 yılı itibarıyla yıllık 415 bin ticari araç ile birlikte 80 bin motor ve 140 bin aktarma ünitesi üretim kapasitesiyle Türk otomotiv sektöründeki en yüksek kurulu üretime sahip olmuştur.

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş Çalışma Prensipleri 

Otomotiv sektörünün en önde gelen firmalarından olan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş kaliteli ve dayanıklı ürünler üretmeyi firma vizyonu haline getirmiştir. Emin adımlarla ilerleyen firma zamanla üretim kapasitesini arttırıp hem ülkede hem de tüm dünyada adından söz etmektedir. Hisseleri sürekli alıcı bulan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş firması birçok yatırımcıya güvenle birlikte kâr kazancını da arttırmaktadır.

1 Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Kaç TL?

1 Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 1.086,0000 TL'dir.

FROTO hisse senedi grafik hareketini görmek, FROTO borsa yorumlarını okumak için ve Ford Otosan hisse senedi detayları için tıklayın.

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Yorum

Güncel Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. yükselir mi? Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. düşer mi? Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.