Fenerbahçe Futbol AŞ FENER

Fenerbahçe Futbol AŞ

15:07:54
92,00
% 1,77
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)77.585.058,5000 TRY
Günlük Hacim (Lot)853.032,0000 TRY

1 Fenerbahçe Futbol AŞ Kaç Türk Lirası Hesapla

Fenerbahçe Futbol AŞFENER - Fenerbahçe Futbol AŞ
TRY TRY - Türk Lirası
1 FENER =
92,00 TRY

Bu ay Fenerbahçe Futbol AŞ Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Fenerbahçe Futbol AŞ Nedir? Geleceği ve Yorumları

Fener Hisse - Fenerbahçe Hisse Senedi Yorumları ve Fiyatı

Fenerbahçe Futbol A.Ş.

İlk olarak 1907 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük 3 kulübünden biri olan Fenerbahçe sayısız başarılarıyla ülke gündeminden hep üst sıralarda olmuştur. Dünyada milyonlarca taraftara sahip olan Fenerbahçe 1998 yılı itibariyle de Fenerbahçe Futbol A.Ş olarak hizmetlerine devam etmiş ve şirketleşme yolunda ilk adımlarını atmıştır. Spor branşının gözde klubüdür. 

Başta futbol olmak üzere basketbol, voleybol, hentbol gibi birçok branşta hem kadınlarda hem de erkeklerde hizmet sağlayan kulüp özellikle futbol alanında büyük satışlar gerçekleştirmektedir. Fenerbahçe profesyonel futbol takımını hem ulusal hem de uluslararası düzeyde en yüksek seviyelere ulaştırma amacıyla kurulan Fenerbahçe Futbol A.Ş ticarileşme faaliyetleri ile dev bir adım atmıştır.

Sermaye Piyasa Kanunlarına göre sermayeleşen kulüp borsada da işlem görmektedir. Son olarak kripto piyasasına da dahil olarak yatırımcıların ilgisini çekmiştir. 12 Şubat 2004 tarihi itibariyle Fenerbahçe Futbol A.Ş halka arz edilmiştir. Değerli hisseleri ile halka arz edilen şirket şu anda milyonlarca yatırımcısı ile borsada işlem görmeye devam etmektedir.

1 Fenerbahçe Futbol AŞ Kaç TL?

1 Fenerbahçe Futbol AŞ fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 92,0000 TL'dir.

FENER hisse senedi grafik hareketini görmek, FENER borsa yorumlarını okumak için ve Fenerbahçe hisse senedi detayları için tıklayın.

Fenerbahçe Futbol AŞ Yorum

Güncel Fenerbahçe Futbol AŞ yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Fenerbahçe Futbol AŞ yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Fenerbahçe Futbol AŞ yükselir mi? Fenerbahçe Futbol AŞ düşer mi? Fenerbahçe Futbol AŞ ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Fenerbahçe Futbol AŞ Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.