Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. ENKAI

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.

10:09:13
37,90
% 2,77
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)447.590.571,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)11.968.866,0000 TRY

1 Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.ENKAI - Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ENKAI =
37,90 TRY

Bu ay Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Enka İnşaat Hisse Senedi - Enkai Hisse - Finansmix

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.

Türkiye de en büyük inşaat şirketi alanında hizmet veren ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş 1981 yılından beri günümüze ENR En İyi Uluslararası Müteahhitler arasında yerini almaktadır. İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak görevini yapmakta olan Mehmet Tara, şirket yönetiminde görev yapan ise Tara Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcisidir. Türkiye’nin en bilinen ve en iyi markaları arasında yerini alan ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş 5,9 Milyar piyasa değeri ABD Doları ile Borsa İstanbul (BIST)’de işlem görmektedir. Bugüne kadar Türkiye’de toplam 7,1 milyar ABD Doları sözleşme tutarında 132 projeye ve yurt dışında toplam 47,9 milyar ABD Doları sözleşme bedeli tutarında 427 projeye imza atmıştır ve aktif olarak faaliyet göstermektedir.

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş Hizmet

2021 yılındaki 2,86 milyar ABD Doları tutarındaki cirosu ile mühendislik ve inşaat, elektrik üretimi, gayrimenkul ve ticaret gelirlerinden ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş oluşmaktadır. Mühendislik ve inşaat sektöründe, elektrik üretimi alanında, gayrimenkul alanında ve Ticaret alanında en iyi şekilde hizmet vermektedir. Güçlü alt yapısı ve Profesyonel çalışma sistemiyle müşteri odaklı çalışmaktadır.

1 Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Kaç TL?

1 Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 37,9000 TL'dir.

ENKAI hisse senedinin geçmiş verilerine ulaşmak ve ENKAI ile ilgili borsa tartışmalarını görmek için Enka İnşaat hisse senedi grafiğimize hemen erişin.

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Yorum

Güncel Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. yükselir mi? Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. düşer mi? Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.