Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. DOHOL

Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş.

12:45:49
16,89
% 3,24
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)550.529.782,1500 TRY
Günlük Hacim (Lot)32.877.488,0000 TRY

1 Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş.DOHOL - Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 DOHOL =
16,89 TRY

Bu ay Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

DOHOL Hisse Analiz - Doğan Holding Hisse Senedi Fiyatı

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.

Doğan Holding, 22 Eylül 1980 yılında Altunizade, Üsküdar, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Demir-çelik sanayi, elektrik üretimi, akaryakıt perakendeciliği, finans, otomotiv distribütörlüğü, gayrimenkul ve eğlence sektörlerinde hizmet veren bir firmadır.  Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş özellikle 2018 yılına kadar medya sektöründe ön planda olan holding daha sonra medya sektöründen çekilmiştir.

Vizyonu ve Misyonu

Toplumsal hayat içerisinde bireyin saydamlık istikrarına refahına katkı sağlamayı hedeflemektedir. Verimli ve sürdürülebilir denilebilecek yatırımları gerçekleştirmektedir. Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş nihai kullanıcıya hitap eden mal ve hizmetlerden en son nokta çağdaş ticari teknolojik uygulamalardan haberdar olmak ve bunları takip etmenin yanında geliştirmeyi, bunları hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Borsada Doğan Holding

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş % 29,2’si Aydın Doğan’a, % 34,93’ü Doğan aile üyelerine ve geriye kalan % 35,87 ise halka açıktır. Borsaya kayıtlı olan şirket yakın zamanda BIST30’dan çıkarılmıştır. Ancak hala BIST100 içerisinde yer almaktadır.  Özellikle hisse değeri son 5 yılda 3,5 kata yakın bir oranda artmıştır.

1 Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 16,8900 TL'dir.

DOHOL hisse senedinin geçmiş verilerine ulaşmak ve DOHOL ile ilgili borsa tartışmalarını görmek için Doğan Holding hisse senedi grafiğimize hemen erişin.

Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. Yorum

Güncel Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. yükselir mi? Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. düşer mi? Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Doğan Sirketler Grubu Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.