Deva Holding A.Ş. DEVA

Deva Holding A.Ş.

21:36:03
39,24
% -4,99
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

39,2400 - 41,3400

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)21.716.242,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)542.149,0000 TRY

1 Deva Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Deva Holding A.Ş.DEVA - Deva Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 DEVA =
39,24 TRY

Bu ay Deva Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Deva Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

DEVA Hisse Fiyatı - Deva Holding Hisse Yorumu ve Analizi

Deva Holding A.Ş.

1958 yılında Dr. Vasıf TOPÇU tarafından kurulan Deva holding A.Ş Türkiye’nin köklü ilaç üreticileri arasında yer almaktadır. İlaç sektörünün önde gelen firmalarından olan Deva Holding A.Ş ülkemiz başta olmak üzere Almanya, ABD ve Yeni Zelanda'daki etkinliğiyle büyük ses getiren miktarla  gittikçe daha fazla ciro yapan ve Türkiye'nin önde gelen  ilk 500 şirketi arasına giren en önemli ilaç  şirketlerinden biri olarak faaliyet uzun yıllardan beri faaliyet göstermektedir.

Deva holding a.ş küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunmaktadır.

Deva Holding A.Ş Çalışma Vizyonu 

İlaç sektörünün önde gelen isimlerinden olan Deva Holding A.Ş firması rekabet ettiği alanda dev ilaç markaları yaratarak küresel ölçekte ilk tercih edilen firmalar arasında olma vizyonuyla faaliyet göstermektedir. Değişime açık, güvenilir ve insan odaklı bir firma olan Deva Holding A.Ş firmasının hisseleri birçok yatırımcının gözünde değerlidir.

Stabil ve güven veren holding hisseleri yerli ve yabancı yatırımcılar için kâr getirecek kazanç fırsatlarını sunmaktadır.

1 Deva Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Deva Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 39,2400 TL'dir.

DEVA hisse senedinin geçmiş verilerine ulaşmak ve DEVA ile ilgili borsa tartışmalarını görmek için Deva Holding hisse senedi grafiğimize hemen erişin.

Deva Holding A.Ş. Yorum

Güncel Deva Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Deva Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Deva Holding A.Ş. yükselir mi? Deva Holding A.Ş. düşer mi? Deva Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Deva Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.