Coca Cola İçecek A.Ş. CCOLA

Coca Cola İçecek A.Ş.

12:46:51
795,00
% -3,17
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)456.246.387,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)565.070,0000 TRY

1 Coca Cola İçecek A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Coca Cola İçecek A.Ş.CCOLA - Coca Cola İçecek A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 CCOLA =
795,00 TRY

Bu ay Coca Cola İçecek A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Coca Cola İçecek A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

CCOLA Hisse Fiyatı - Coca Cola İçecek Hisse Senedi

Coca Cola İçecek A.Ş.

Dünya genelinde en çok tüketilen içecek markası olan Coca Cola İçecek A.Ş. Amerika kökenli bir firmadır. 1885 yılında Pemberton French Wine tarafından kola icat edilmiş soğuk içecek olarak piyasaya sürüldü. Şirket değeri yaklaşık 70 milyar dolar civarındadır. 1964 yılında ilk kez Türkiye de satışı yapılan Coca Cola İçecek A.Ş. firması günümüzde 11 fabrikada üretilmeye devam ediyor. Ülkemizdeki fabrikalar Kafkaslar, Ortadoğu ve Pakistan’ın da içinde bulunduğu bir bölge yönetimi ile denetlenmektedir. Bünyesinde Fanta, Sprite, Cappy, Doğadan, Damla Su, Fusetea ve Schweps gibi markaları da barındıran firma 10.000 e yakın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Coca Cola İçecek A.Ş. Yatırımcı İlişkileri

CCOLA ismi ile İstanbul borsasında kayıtlı olan Coca Cola İçecek A.Ş. hisse senetleri yatırımcılarına büyük kazançlar sağlamaktadır. Yaklaşık 71.520.532 hisse senedi ile işlem görmekte olan firmanın piyasa değeri 38.435 milyar TL'ye ulaşmıştır. Menkul kıymetler borsasında yatırımcılarına ciddi kazançlar sağlayan Coca Cola İçecek A.Ş. yaklaşık 10 ülkede faaliyet göstermeye devam etmektedir.

1 Coca Cola İçecek A.Ş. Kaç TL?

1 Coca Cola İçecek A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 795,0000 TL'dir.

CCOLA uzman analizimizi görmek ve CCOLA canlı grafiğinden yararlanmak için Coca Cola içecek hisse senedi sayfamızı hemen şimdi takip edin!

Coca Cola İçecek A.Ş. Yorum

Güncel Coca Cola İçecek A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Coca Cola İçecek A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Coca Cola İçecek A.Ş. yükselir mi? Coca Cola İçecek A.Ş. düşer mi? Coca Cola İçecek A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Coca Cola İçecek A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.