Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. BIZIM

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

12:47:52
36,00
% 0,61
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)13.943.047,0200 TRY
Günlük Hacim (Lot)387.364,0000 TRY

1 Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 BIZIM =
36,00 TRY

Bu ay Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Bizim Hisse Senedi Fiyatı - Bizim Toptan Satış Mağazaları

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Sabri Ülker tarafından kurulan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. 2002 yılında faaliyete geçti. Gerek kendi markaları gerekse market sektörüne hizmet veren markaların toptan olarak satışını yapıyor. Türkiye'de 72 ilde mağazaları bulunuyor. Toplam 177 mağazası ile 2022 yılında organize toptan ticaret sektörünün en büyük satış payı olan mağaza zinciridir. 

Alkolsüz içecekten gıdaya, kişisel bakım ürünlerinden kâğıt ürünlerine kadar bünyesinde farklı ürün kategorileri satışı yapar.

Özellikle bakkallar, süper marketler, oteller ve perakende satış noktalarının tüketici olarak yer aldığı Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. iş ortaklığı ile mal tedariği sistemi uygulayan tek şirkettir. 

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Hisse Bilgileri

Asıl amacı nakit yaratmak olan ve büyüme stratejisi ile çalışmalarını yapan market her geçen gün satış ağın büyütmeye devam etmektedir.

Yıldız Holding bünyesinde bulunan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. 2011 yılından beri halka arz edilerek borsada işlem görmektedir. Hisse senetleri Borsa İstanbul üzerinden satıştadır. Borsadaki hissedarlar ile kazançlarını paylaşan firma 2017 yılında sermaye piyasası kurulu onayı ile sermaye artışı yapmış bedelini ise geçmiş yıl karlarından karşılayarak pay sahiplerine aktarımlarını yapmıştır.

1 Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Kaç TL?

1 Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 36,0000 TL'dir.

BIZIM uzman analizimizi görmek ve BIZIM canlı grafiğinden yararlanmak için Bizim market hisse senedi sayfamızı hemen şimdi takip edin!

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Yorum

Güncel Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. yükselir mi? Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. düşer mi? Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.