Aygaz A.Ş. AYGAZ

Aygaz A.Ş.

12:46:51
178,60
% 0,17
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)82.295.441,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)461.949,0000 TRY

1 Aygaz A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Aygaz A.Ş.AYGAZ - Aygaz A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AYGAZ =
178,60 TRY

Bu ay Aygaz A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Aygaz A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AYGAZ Hisse - Aygaz Hisse Senedi Yorum ve Analizi

Aygaz A.Ş.

Türkiye ekonomisinde birbirinden farklı olan kuruluşlar yer alıyor. Her birinin kendi içinde farklı bir iş alanı yer alıyor.  Bunlardan bir tanesi de alanında en iyi kuruluşlardan bir tanesi olan Aygaz A.Ş. isimli olan kuruluştur. Kuruluş ülkemizin en eski en köklü olan kuruluşlarından bir tanesidir. Kuruluş için söylenebilecek olan çok sayıda şey vardır. 

Firma Hakkında Temel Bilgiler

Aygaz A.Ş. 1961 yılında kurulmuş ve Anonim Şirket statüsünde olan bir firmadır. Koç Holding bünyesindedir. Kurucusu dünyaca ünlü iş insanı olan Vehbi Koç'tur. Merkezi İstanbul'da yer alır. Yakıt şirketi statüsündedir. Ülkemizde kullanılan irili ufaklı pek çok yemek tüpü firma tarafından üretilir. Ana hatları ile bakıldığında sıvılaştırılmış olan petrol gazı temini, dolumu ve stoklanması alanında hizmet verir. Doğalgaz, otogaz, LPG gibi alanlarda hizmet verir. Bunun yanı sıra firmanın satışa sunduğu cihazlar da vardır.

Aygaz A.Ş. için olarak söylenebilecek olan son şey ise firmanın hisselerinin borsa sürekli olarak işlem gördüğü ve firmanın hisse senetlerinin borsada satıldığıdır. Firmanın hisseleri son derece değerlidir.


1 Aygaz A.Ş. Kaç TL?

1 Aygaz A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 178,6000 TL'dir.

AYGAZ hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. AYGAZ uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Aygaz hisse değeri için hemen tıklayın.

Aygaz A.Ş. Yorum

Güncel Aygaz A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Aygaz A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Aygaz A.Ş. yükselir mi? Aygaz A.Ş. düşer mi? Aygaz A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Aygaz A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.