Akın Tekstil A.Ş. ATEKS

Akın Tekstil A.Ş.

22.04.2024 18:46:22
167,90
% 9,31
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)34.478.659,4000 TRY
Günlük Hacim (Lot)212.965,0000 TRY

1 Akın Tekstil A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akın Tekstil A.Ş.ATEKS - Akın Tekstil A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ATEKS =
167,90 TRY

Bu ay Akın Tekstil A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akın Tekstil A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ATEKS Hisse - Akın Tekstil Hisse Senedi Fiyatı ve Analizi

Akın Tekstil A.Ş.

Akın Tekstil A.Ş. 1956 yılından Rüştü Akın ve Haydar Akın tarafından kurulan bir holdingdir. Akın Tekstil üretimde kırk tezgâh ve 23’ü çalışanla birlikte devam ediyor. Akın Tekstil hem ülkemize hem de dünyada yaptığı ihracatlar la ve aynı zamanda ülke kalkınmasını yaptığı yatırımlarla oldukça ön plana çıkıyor. Dünya markası haline gelen marka 65 yılı aşkındır kaliteli faaliyetlerini aynı şekilde devam ettiriyor. Akın Tekstil dikey üretim faaliyetleri ve aynı zamanda üst düzey kalitede kumaş üretimi ile birlikte oldukça ön plana çıkan kaliteli bir markadır.

İnsanlara sunduğu en iyi teknoloji ile üretilen kaliteli kumaşlar sayesinde ülkede en çok dikkat çeken ve en iyi faaliyet gösteren tekstil şirketlerinin başında yer alıyor. Şimdilerde faaliyetlerine yine aynı kalitede devam ettiren Akın Tekstil A.Ş. borsada hisselerinin satılması ile gündeme geliyor. Akın Tekstil şimdilerde borsada aktif şekilde kaydı bulunan bir şirkettir. Bu şekilde kaydı bulunmasının yanı sıra Akın Tekstilin en son borsada satılığa koyduğu hisseler net şekilde satıldı. En son koyulan hisselerin satılması ile Akın Tekstil borsa ile de yine gündeme geldi.

1 Akın Tekstil A.Ş. Kaç TL?

1 Akın Tekstil A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 167,9000 TL'dir.

ATEKS hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. ATEKS uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Akın Tekstil hisse değeri için hemen tıklayın.

Akın Tekstil A.Ş. Yorum

Güncel Akın Tekstil A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akın Tekstil A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akın Tekstil A.Ş. yükselir mi? Akın Tekstil A.Ş. düşer mi? Akın Tekstil A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akın Tekstil A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.