Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ATAGY

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

21.06.2024 18:56:54
13,61
% 0,81
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)2.678.139,6300 TRY
Günlük Hacim (Lot)199.349,0000 TRY

1 Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.ATAGY - Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ATAGY =
13,61 TRY

Bu ay Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ATAGY Hisse - Ata Gyo Hisse Senedi Fiyatı ve Analizi

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. Halka açık olan anonim şirkette olan bu şirket şimdilerde faaliyetlerine devam ediyor. Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sermayesine her geçen gün daha da artıran ve pek çok gayrimenkul projesinin yatırım yapan bir firmadır. Anonim şirket olan Ata Gayrimenkul faaliyetlerine devam etmesinin yanı sıra pek çok gayrimenkul işlemlerine de yatırım yapmaya devam ediyor. Uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden Ata Gayrimenkul şimdilerde özellikle halka açık olması ile ve yaptığı pek çok proje ile yine adından söz ettirmeyi başarıyor. 

Ata Gayrimenkul planladığı durumlarla birlikte yüksek getirisi olan projelere imza atmayı hedefliyor. Bu doğrultuda kira getirisi yüksek olan ve aynı zamanda değer artış potansiyeli olan ticari gayrimenkullere yatırım yapmayı hedefliyor. Bu hedeflediği yatırımlarla birlikte Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Türkiye’de önde gelen ve ciddi kalkınmaya sermayeye katkısı olan firmalardan biridir. Ata Gayrimenkul şimdilerde borsaya aktif olarak kayda bulunması ile ön plana çıkıyor. Borsada en son hisselerinin bulunması ve bu hisselerin satılması ile Ata Gayrimenkul borsadaki işlemlerini halen sürdürüyor.

1 Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç TL?

1 Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 13,6100 TL'dir.

ATAGY hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. ATAGY uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Ata Gayrimenkul hisse değeri için hemen tıklayın.

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorum

Güncel Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yükselir mi? Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. düşer mi? Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.