Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. ARSAN

Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

07.12.2023 18:51:14
11,16
% -0,36
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)16.490.367,8800 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.492.444,0000 TRY

1 Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş.ARSAN - Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ARSAN =
11,16 TRY

Bu ay Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ARSAN Hisse Fiyatı - Arsan Tekstil Hisse Grafik & Yorum

Arsan Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Arsan Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1984 yılında Ömer Faruk Arıkan tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. 1987 yılından itibaren ise özellikle tekstil faaliyetlerine çok başarılı bir şekilde hem dünyada hem de ülkemizde gündeme gelerek ve aynı zamanda pek çok başarılı işe imza atarak devam etmiştir. Faaliyetlerine en iyi şekilde sürdürmüş olan şirket ülke kalkınmasına da ciddi katkılarda bulunmuştur. Ömer Faruk Arıkan vefat ettikten sonra oğulları tarafından yönetilmeye devam eden şirkette iplik üretimi ve tekstil üretimi günlük 100 tona kadar çıkarılmıştır.

Dünyada ve ülkemizde kalkınmaya katkı sağlayan ve aynı zamanda Kahramanmaraş’ın ekonomisine ciddi anlamda katkılar sunan şirket pek çok kampanyaları ve projeleri ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yaptığı pek çok bağış kampanyaları ile de dikkat çeken Arsan Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. aynı zamanda banka sektörüne de yönelerek bu alanlarda da faaliyet gösteriyor. Arsan Tekstil şirketi şimdilerde borsaya olan kaydı ile dikkat çekiyor. Kurumsallığını tamamen yerine oturtan Arsan Tekstil en son borsaya koyduğu hisseleri satılmıştır. Borsaya olan aktif kaydı daha halen devam ediyor. Arsan Tekstil uzun yıllardır faaliyet veren şimdilerde halen kaliteli projeleri imzalamayı hedefleyen bir firmadır.

1 Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Kaç TL?

1 Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 11,1600 TL'dir.

ARSAN hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. ARSAN uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Arsan Tekstil hisse değeri için hemen tıklayın.

Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Yorum

Güncel Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. yükselir mi? Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. düşer mi? Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.