Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ARENA

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

18:54:50
17,28
% 0,12
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

17,2800 - 17,2800

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)9.363.044,3000 TRY
Günlük Hacim (Lot)544.095,0000 TRY

1 Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.ARENA - Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ARENA =
17,28 TRY

Bu ay Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ARENA Hisse Fiyatı - Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında kurulan ve 1997 yılından itibaren anonim şirket olarak hayatına faaliyetine devam eden bir şirkettir. Türkiye'deki pek çok şirket için bilişim teknolojileri ve network ve bilgisayar teknolojileri gibi ürünlerde pek çok alanda hizmet sunarak faaliyet gösteriyor. Yazılım ve bilgisayar gibi pek çok alanda hizmet sunmaya devam eden arena bilgisayar şirketi Türkiye’de özellikle borsa alanında %50’den fazla hisseyi ile açık ara liderliğini sürdürüyor. Şimdiye kadar sunduğu faaliyetler ve yaptığı bilişim çalışmaları sonucunda pek çok firma ile anlaşmalı olan bu şirket üretim faaliyetleri gerçekleştiriyor.

Arena Bilgisayar şimdilerde borsaya aktif şekilde kaydı bulunan ve aynı zamanda en son satışa sunduğu hisselerin satılması ile dikkat çekiyor. Teknolojik hizmetler geçmişten bu yana her zaman önemli olmasından dolayı Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu teknolojide her zaman dinamiğini koruyan ve aynı zamanda başarılı faaliyetlerini yürüten bir şirkettir. Arena Bilgisayar aynı zamanda bulut çalışmalarında geliştirerek uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma gibi sistemleri de geliştirmeye devam ediyor.

1 Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kaç TL?

1 Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 17,2800 TL'dir.

ARENA hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. ARENA uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Arena Bilgisayar hisse değeri için hemen tıklayın.

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yorum

Güncel Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. yükselir mi? Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. düşer mi? Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.