Arçelik A.Ş. ARCLK

Arçelik A.Ş.

05:08:18
156,70
% -1,01
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

156,1000 - 158,7000

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)606.992.033,1000 TRY
Günlük Hacim (Lot)3.850.360,0000 TRY

1 Arçelik A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Arçelik A.Ş.ARCLK - Arçelik A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ARCLK =
156,70 TRY

Bu ay Arçelik A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Arçelik A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Arçelik Hisse Senedi Grafik & Yorum - ARCLK Hisse Fiyatı

Arçelik A.Ş.

Değişen dünya düzeni içinde dünyanın  her yerinde olduğu gibi ülkemizde de son derece önemli kuruluşlar vardır. Bunlardan bazıları alanında domino etkisi yaratan kuruluşlardır. İşte bunlara verilecek olan en temel örnek ülkemiz için son derece önemli bir kuruluş olan Arçelik A.Ş. isimli kuruluştur. Arçelik 1955 yılında Lütfi Doruk ve Vehbi Koç tarafından İstanbul'da kurulmuştur. 

Firma Hakkında Temel Güncel Bilgiler 

Arçelik A.Ş. için söylenebilecek olan çok sayıda şey vardır. Kurulduğu günden bugüne hızla ilerleyen bir ivme gösteren elektronik ve beyaz eşya şirketidir. Günümüzde Koç Holding bünyesinde yer almaktadır. 2015 senesinden beri şirketin en üst noktasında yer alan kişisi Hakan Hamdi Bulgurlu isimli CEO’ dur. 

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre ürünler, elektrikli ev aletleri, elektrikli süpürgeler, her türden televizyonlar, bilgisayarlar, buzdolapları firmanın ürün gamında yer alan ürünlerin başlıcalarıdır. Her geçen gün üst segment grubunda yer alan birinci sınıf elektronik ürünler üretir. Arçelik A.Ş. borsada işlem görür. Hisse senetleri de borsada işlem görür. İşlem hacmi de oldukça yüksektir.

1 Arçelik A.Ş. Kaç TL?

1 Arçelik A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 156,7000 TL'dir.

ARCLK hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. ARCLK uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Arçelik hisse değeri için hemen tıklayın.

Arçelik A.Ş. Yorum

Güncel Arçelik A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Arçelik A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Arçelik A.Ş. yükselir mi? Arçelik A.Ş. düşer mi? Arçelik A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Arçelik A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.