Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ANHYT

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

21.06.2024 18:56:54
126,60
% -0,24
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)270.873.159,8000 TRY
Günlük Hacim (Lot)2.138.806,0000 TRY

1 Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ANHYT =
126,60 TRY

Bu ay Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ANHYT Hisse - Anadolu Hayat Emeklilik Hisse Senedi Fiyatı

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olarak kurulan, Anadolu Sigorta faaliyetlerini devralarak faaliyetlerine başlayan şirkettir. 1990 yılında kurulan şirketin şimdilerde yönetim kurulu başkanlığında Yalçın Sezen bulunuyor. Anonim şirket olarak faaliyetlerine devam eden Anadolu Hayat Emeklilik şimdiye kadar pek çok kaliteli projelere ve başarılara imza atmıştır. Şirket pek çok alanda hizmet vermesinin yanı sıra özellikle ferdi ya da toplu bireysel emeklilik gibi konularda uzun yıllardır hizmetini sürdürüyor. Şirketin merkezi İstanbul’da bulunuyor ve aynı zamanda tüm Türkiye’de pek çok alanda faaliyetlerini sürdürüyor.

Emeklilik hizmetlerinin yanı sıra fon saklama gibi birbirinden farklı hizmetler de sunan şirket Türkiye’de öncü gelen sigorta şirketlerinin başında yer alır. Pek çok sunduğu hizmet sayesinde emekli konusunda pek çok kişi Anadolu Hayat Emekliliğe başvuruyor. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. şimdilerde borsaya aktif kaydı bulunan ve hisse senetleri ile ön plana çıkıyor. Şirketin borsaya en son sunduğu hisseler satılmıştır. Şimdi neredeyse halen borsada kaydı bulunan şirket faaliyetlerini başarılı şekilde yürütmeye devam ediyor.

1 Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Kaç TL?

1 Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 126,6000 TL'dir.

ANHYT hisse senedi değerlerini canlı takip edin. ANHYT grafik ve yorumlarına anlık erişin. Anadolu Hayat Emeklilik hisse detaylarını görmek için tıklayın.

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Yorum

Güncel Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. yükselir mi? Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. düşer mi? Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.