Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi ANSGR

Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

18:54:19
111,60
% 1,18
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)126.908.921,3000 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.145.428,0000 TRY

1 Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Kaç Türk Lirası Hesapla

Anadolu Anonim Türk Sigorta ŞirketiANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi
TRY TRY - Türk Lirası
1 ANSGR =
111,60 TRY

Bu ay Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Nedir? Geleceği ve Yorumları

ANSGR Hisse Fiyatı - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi uzun yıllardır anonim şirket olarak faaliyet gösteren ve sigorta alanında öncü gelen firmalar arasında yer alıyor. Başarılı bir şirket olan Anadolu Anonim geçmişten bu yana pek çok faaliyet ve projeleri ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda pek çok projeye imza atan şirketin pek çok sayıda çalışanı bulunuyor. Şirketin genel merkezi İstanbul’da bulunuyor. Sunduğu kaliteli sigorta hizmetlerinin yanı sıra emeklilik veya daha farklı şekilde hizmetleri de bulunan firma bu alanda güvenli bir hizmet sağlıyor. Anadolu Anonim Şirketi kaliteli bir yönetimle birlikte ülke çapında hizmet veriyor. 

Sigorta hizmetleri şimdilerde ülkemizde en sık gereksinim duyulan hizmetlerden biri olduğu için Anadolu Anonim Türk şirketi bu alanda öncü bir firmadır. Sigorta alanında sunduğu kurumsal ve profesyonel hizmetle ülkenin kalkınmasına da katkıda bulunuyor. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi şimdilerde borsaya aktif şekilde kaydı bulunan ve aynı zamanda hisse senetlerinin satıldığı bir şirkettir. Borsaya aktif kaydı olmasının yanı sıra en son hisse olarak sunduğu kısımlar satılmıştır.

1 Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Kaç TL?

1 Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 111,6000 TL'dir.

ANSGR hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. ANSGR uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Anadolu Sigorta hisse değeri için hemen tıklayın.

Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Yorum

Güncel Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi yükselir mi? Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi düşer mi? Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.