Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ASUZU

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

18:54:19
89,35
% -1,38
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)107.187.757,8500 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.194.328,0000 TRY

1 Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş.ASUZU - Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ASUZU =
89,35 TRY

Bu ay Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ASUZU Hisse Senedi - Anadolu Isuzu Hisse Fiyatı ve Yorumu

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Anadolu Grubu ve Japon firması ortaklığı ile kurulan bir şirkettir. Halka açık anonim şirket olan Anadolu Isuzu 1980 yılında kurulmuştur. Şirketin genel merkezi Kocaeli’de bulunuyor. Şirketin genel müdürü Yusuf Tuğrul Arıkan’dır. Yönetim kurulu başkanı ise Tuncay Özilhan’dır. Şirketin ana faaliyetleri hafif kamyon, kamyonet ve küçük otobüs gibi ticari araçların üretilmesidir. Şirketin 800’ün üzerinde çalışanı bulunması ile aynı zamanda Türkiye’de oldukça önemli faaliyetlere imza atıyor. Otomotiv üretimi açısından önemli imza işlere imza atan şirket uzun yıllardır verdiği faaliyetlerle ülke ekonomisine katkılarda bulunuyor.

İlk olarak kamyonet ve motosiklet üretimi ile faaliyetlerine başlayan şirket daha sonra bu alanda gelişim sağlayarak kamyonet ve yolcu otobüsü gibi hizmetlerde üretim vermeye başlamıştır. Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. günümüzde borsada aktif kaydı bulunan ve hisseleri bulunan bir şirkettir. Özellikle şirketin son koyduğu hisselerin satılması dikkat çekti. Şimdilerde ise şirketin halen aktif olarak borsaya kaydı bulunuyor. Üretimleri ve faaliyetleri ile Türkiye’de bilinen ve öncü bir şirkettir.

1 Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kaç TL?

1 Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 89,3500 TL'dir.

ASUZU hisse senedi grafiğine anlık erişim sağlayın. ASUZU uzman analiz ve yorumlar Finansmix.com'da! Anadolu Isuzu hisse değeri için hemen tıklayın.

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yorum

Güncel Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yükselir mi? Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. düşer mi? Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.