Alkim Alkali Kimya A.Ş. ALKIM

Alkim Alkali Kimya A.Ş.

21.06.2024 18:56:54
34,42
% 1,24
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)28.097.316,9000 TRY
Günlük Hacim (Lot)823.777,0000 TRY

1 Alkim Alkali Kimya A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Alkim Alkali Kimya A.Ş.ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ALKIM =
34,42 TRY

Bu ay Alkim Alkali Kimya A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Alkim Alkali Kimya A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Alkim Hisse & Borsa - Alkim Alkali Kimya Hisse Yorumları

Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Alkim Alkali Kimya A.Ş. 1948 yılında küçük bir imalathane ile başlayan hayatına daha sonrasında limited şirkete dönüşerek devam etmiştir. 1957'de şirkete dönüştükten sonra Alkali Madencilik kurmuştur. Daha sonrasında Amerika merkezli bir şirketle ortaklık kurduktan sonra Alkim Alkali Kimya şirket olarak ortaya çıkmıştır. Şirketin Amerikalı ortağı 1971 yılında şirket hisselerini Kora ailesine devrederek ülkesine geri dönmüştür. Şirkette sermaye sistemi olarak esas sermaye sistemi uygulanıyor. Şimdilerde halen faaliyetlerine devam eden şirket pek çok çalışanı bulunduruyor. Şirketin genel olarak faaliyetleri ise madenlerin işletilmesi yönetilmesi ve aynı zamanda kimyasal üretimi ve pek çok açıdan çeşitli kimyasalların üretilip hizmete sunulmasıdır.

Kendine ait pek çok üretim tesisi bulunan şirket pek çok konuda üretim yapmaya devam ediyor. Alkim Alkali Kimya A.Ş. şimdilerde borsaya aktif şekilde kaydı bulunan bir şirkettir. Borsada en son koyduğu satılık hisseler ise satılmıştır. Bu şekilde Alkim Alkali şirketi şimdilerde halen üretim faaliyetlerine ve işletim faaliyetlerine aynı şekilde devam ediyor. Borsaya halen kaydı olan şirket başarılı faaliyetleri ve pek çok sayıda çalışanı ile dikkat çekiyor. 

1 Alkim Alkali Kimya A.Ş. Kaç TL?

1 Alkim Alkali Kimya A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 34,4200 TL'dir.

ALKIM hisse senedi değerlerini canlı takip edin. ALKIM grafik ve yorumlarına anlık erişin. Alkim Alkali Kimya hisse senedinin detayları için tıklayın.

Alkim Alkali Kimya A.Ş. Yorum

Güncel Alkim Alkali Kimya A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Alkim Alkali Kimya A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Alkim Alkali Kimya A.Ş. yükselir mi? Alkim Alkali Kimya A.Ş. düşer mi? Alkim Alkali Kimya A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Alkim Alkali Kimya A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.