Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ALBRK

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

21.06.2024 18:56:54
5,95
% 4,39
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)152.553.642,4700 TRY
Günlük Hacim (Lot)26.279.452,0000 TRY

1 Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ALBRK =
5,95 TRY

Bu ay Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Albaraka Hisse Yorum ve Grafik - ALBRK Hisse Senedi Değeri

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Türkiye’de faizsiz bankacılığa öncülük veren 1984’te kurulan ve 1985’te resmi olarak faaliyet göstermeye başlayan bir bankadır. Albaraka Türk Katılım Bankası sermaye ortağı olarak Ortadoğu’da bulunan oldukça güçlü bir isimdir. Yarım yüz yıldır Türkiye’nin kalkınmasına katkıda bulunan Albaraka Türk Katılım Bankası faaliyetlerine en iyi şekilde devam ediyor. Albaraka Türk Katılım Bankası pek çok çalışanı ve Türkiye’deki pek çok şubeleri ile ön plana çıkıyor. Albaraka Türk Katılım Bankası aynı zamanda Körfez, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde faaliyet gösteriyor.

Temel ortakları bu alanlarda faaliyet gösterdiği için Türkiye’de de Albaraka Türk pek çok faaliyetini ve kişilere faizsiz bankacılığı sunmaya devam ediyor. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. günümüzde borsaya aktif şekilde kaydı bulunan bir şirkettir. Borsaya kaydı bulunan Albaraka Katılım Bankası en son satılığa koyduğu hisse senetlerinin satılması ile dikkat çekti. Hisse senetlerinin satılmasının yanı sıra borsada halen kaydı bulunan Albaraka Türk Katılım Bankası yatırımlarına ve faaliyetlerine devam ediyor.

1 Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Kaç TL?

1 Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 5,9500 TL'dir.

Albaraka hisse senedinin geçmiş verilerine ulaşmak ve ALBRK ile ilgili borsa tartışmalarını görmek için Albaraka hisse senedi grafiğine erişin.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Yorum

Güncel Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. yükselir mi? Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. düşer mi? Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.