Alarko Holding A.Ş. ALARK

Alarko Holding A.Ş.

03:03:24
114,80
% -3,78
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)3.055.730.443,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)26.360.964,0000 TRY

1 Alarko Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Alarko Holding A.Ş.ALARK - Alarko Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ALARK =
114,80 TRY

Bu ay Alarko Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Alarko Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Alarko Holding & Borsa - Alarko Holding Hisse Senedi Fiyatı

Alarko Holding A.Ş

Holding 1972 yılında Üzeyir Garih ve İshak Alaton  tarafından kurulmuştur. 1974 yılında halka açılmıştır. Enerji, inşaat, finans, gayrimenkul ve turizm sektöründe faaliyet yürütmektedir. Şirket İstanbul’ da bulunmaktadır. Alarko isminin açılımı; ‘’AL’’ alım satım, ‘’AR ‘’araştırma ve geliştirme,’’ KO’’ komple tesisler  kurma anlamına gelmektedir. Alarko Holding A.Ş ilk açıldığında; klima, ısıtma ve soğutma işleri amacıyla kurulmuştur. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda  işlem gören ilk GYO şirketidir.1986 yılında sosyal sorumluluk projelerinde yer alma amacıyla Alarko Eğitim ve Kültür Vakfı’nı kurmuştur. 1998 yılında Alarko Holding A.Ş  dünyanın en büyük iklimlendirme firmaları olan  Carrier ile eşit düzeyde ortak olmuştur.

Alarko Holding Çalışma Sistemi 

Misyonu; evrensel değerleri, güvenilirliği, saygınlığı, dünya standartlarına uyumu, müşteri öncelikli statüleri ve geleceğe yönelik geliştirmeyi  ilke edinen bir şirkettir. Yatırımcısını üzmeyen dinamik kazançlı bir şirket olan Alarko Holding A.Ş borsada işlem gören hisse senetlerini satışa çıkarmıştır. Makina, elektronik ve turizm gibi sektörlerde tutarlı başarı sağlayarak adını duyuran Alarko Holding A.Ş hisse senetlerini borsada yatırımcıların takip ederek yatırım yapması ve iyi kazanç elde etmesi için makul şekilde müşteri odaklı çalışmaktadır. Stabil ve emin yükselen borsa senetleri yatırımcılar için kârlı bir kazanç sunuyor.

1 Alarko Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Alarko Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 114,8000 TL'dir.

ALARK hisse senedi değerlerini canlı takip edin. ALARK grafik ve yorumlarına anlık erişin. Alarko Holding hisse senedinin detayları görmek için tıklayın.

Alarko Holding A.Ş. Yorum

Güncel Alarko Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Alarko Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Alarko Holding A.Ş. yükselir mi? Alarko Holding A.Ş. düşer mi? Alarko Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Alarko Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.