Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. AKSUE

Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş.

22.09.2023 18:51:50
29,42
% 2,08
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

29,4200 - 29,4200

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)26.564.105,5200 TRY
Günlük Hacim (Lot)907.938,0000 TRY

1 Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş.AKSUE - Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKSUE =
29,42 TRY

Bu ay Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKSUE Hisse Fiyatı - Aksu Enerji Hisse Senedi Yorumları

Aksu Enerji ve Ticaret A.Ş.

Aksu Enerji ve Ticaret A.Ş. 1985 yılında resmi olarak açıldıktan sonra yap işlet devret faaliyetlerine kaliteli şekilde devam ediyor. Aynı zamanda yap işlet devret modelini Türkiye’de kuran ilk şirkettir. 49 yıldır faaliyetlerine devam eden Aksu Enerji ülke kalkınmasına ciddi anlamda yatırım ve kazanç sağlıyor. Şirketin ortakları arasında %10’u aşan herhangi bir ortak bulunmuyor. Ülkenin sürdürülebilirlik ve geleceğe dair kaliteli bir yaşam konusunda enerji üretimi oldukça önemlidir. Bu yüzden de kaliteli bir enerji üretimi ve sürdürülebilirliği ile birlikte Aksu Enerji bu konuda Türkiye’de önce gelen şirketlerdendir.

Daha iyi bir gelecek ve aynı zamanda sürdürülebilir yaşamın açısından enerji üretimi ve bu modelin uygulamaya devam etmesi önemlidir. Aksu Enerji bu kaliteli hizmetlere devam ettirmesinin yanı sıra faaliyetlerine pek çok çalışanı ve yap işlet devlet modeli ile devam ediyor. Aksu Enerji ve Ticaret A.Ş. şirketi borsaya aktif şekilde kaydı bulunan ve aynı zamanda borsadan en son koyduğu hisseleri satan bir şirkettir. Aksu Enerji’nin en son koyulan şirket hisselerinin satılması ile gündeme geldi.

1 Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. Kaç TL?

1 Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 29,4200 TL'dir.

AKSUE hisse senedi değerlerini canlı takip edin. AKSUE grafik ve yorumlarına anlık erişin. Aksu Enerji hisse senedinin detayları görmek için tıklayın.

Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. Yorum

Güncel Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. yükselir mi? Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. düşer mi? Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Aksu Enerji Ve Ticaret A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.