Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. AKSGY

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

21.06.2024 18:56:54
18,48
% 1,99
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)58.515.051,7400 TRY
Günlük Hacim (Lot)3.188.535,0000 TRY

1 Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKSGY =
18,48 TRY

Bu ay Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKSGY Hisse Yorumları - Akiş Gyo Hisse Fiyatı ve Analizi

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gayrimenkul yatırımlarına uzun zamandır devam ediyor. Akiş Gayrimenkul bünyesinde bulunan pek çok gayrimenkul yatırımları günümüz teknolojisi ile eşleştirilerek durumlarda gelişim sağlanmıştır. Akiş Gayrimenkul şirkete açıldığı zamandan bu yana 800 bin dolarlık bir yatırma imza atmıştır. Şimdilerde gayrimenkulleri devam ederken yeni teknoloji ile uyum sağlama ve ürün hizmet gibi alanlarda gelişim gösterin yatırım ortaklığı şirketi faaliyetlerine devam ediyor. Akiş Gayrimenkul faaliyetlerine Akkök Holding önderliğinde devam ediyor. Gayrimenkul alana ülkemizde yatırımı büyük olan ve aynı zamanda getirisi de büyük olan bir sektör olduğu için bu sektörde Akiş Gayrimenkul önde gelen ve bilinen firmalardan biridir.

Halen yatırımları devam eden Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ülke çapında gayrimenkul hizmeti vermeye devam ediyor. Akiş Gayrimenkul şimdilerden borsaya aktif şekilde kaydı bulunan bir holdingdir. Faaliyetlerine devam eden Akiş Gayrimenkul en son satılığa çıkardığı hisseleri net olarak satıldı. Halen borsada aktif kaydı bulunan Akiş Gayrimenkul en son satılığa koydukları hisselerini satılması ile dikkat çekiyor.

1 Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç TL?

1 Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 18,4800 TL'dir.

AKSGY hisse senedi değerlerini canlı takip edin. AKSGY grafik ve yorumlarına anlık erişin. Akiş Gayrimenkul hisse senedinin detayları görmek için tıklayın.

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorum

Güncel Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yükselir mi? Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. düşer mi? Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.