Aksa Enerji Üretim A.Ş. AKSEN

Aksa Enerji Üretim A.Ş.

09:47:46
44,54
% 3,73
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)615.528.426,3200 TRY
Günlük Hacim (Lot)14.124.002,0000 TRY

1 Aksa Enerji Üretim A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Aksa Enerji Üretim A.Ş.AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKSEN =
44,54 TRY

Bu ay Aksa Enerji Üretim A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Aksa Enerji Üretim A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKSEN Hisse Senedi - Aksen & Aksa Enerji Hisse FiyatI

Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Aksa Enerji Üretim A.Ş 1950 yılında temelleri atılan Kazancı Holding kuruluşudur. Türkiye’nin köklü firmalarından olan Kazancı Holding kurmuş olduğu iştirakleri ile günümüze kadar birçok sektörde yerini almayı başarmıştır. Kazancı Holding iştirakleri arasında 1968 yılında kurduğu Watt Elektrik Motor,1984 yılında jenaratör üretimi,1986 Aksa Servis ve Yedek Parça,1994 Kazancı Holding A.Ş, ve 1997 yılında Aksa Enerji şirketini kurdu. 1997 yılında kurulan Aksa Enerji Üretim A.Ş 9.000 den fazla çalışanı ile 7 ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Faaliyetleri

7 ülkede faaliyet gösteren Aksa Enerji Üretim A.Ş' nin yaptığı işler arasında (Projelendirme - Satın Alma - İnşaat - Enerji Santralleri) birçok üretim ağı bulunmaktadır. Şirketin yapmış olduğu tüm iş kollarını outsource değil tamamen kendi bünyesinde bulunan profesyonel teknik ekibi ile gerçekleştirmektedir. 

Aksa Enerji Üretim A.Ş  13-14 Mayıs 2010 tarihinde düzenlenen tören ile halka arz edilerek İMKB'de 4,90 fiyat baz alınarak AKSEN kodu ile işlem görmeye başladı. 2010 yılında düzenlenen törende Hüseyin ERKAN İMKB'de enerji sektöründeki 10. şirket olduğunu ifade ederek, şirketin, aktif büyüklük açısından da en büyük şirketler arasında yer aldığını  belirtti.

1 Aksa Enerji Üretim A.Ş. Kaç TL?

1 Aksa Enerji Üretim A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 44,5400 TL'dir.

AKSEN hisse senedi değerlerini canlı takip edin. AKSEN grafik ve yorumlarına anlık erişin. Aksa Enerji hisse senedinin detayları görmek için tıklayın.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Yorum

Güncel Aksa Enerji Üretim A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Aksa Enerji Üretim A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Aksa Enerji Üretim A.Ş. yükselir mi? Aksa Enerji Üretim A.Ş. düşer mi? Aksa Enerji Üretim A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Aksa Enerji Üretim A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.