Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. AKSA

Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

10:18:25
127,30
% 3,5
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)423.875.740,7000 TRY
Günlük Hacim (Lot)3.402.515,0000 TRY

1 Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.AKSA - Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKSA =
127,30 TRY

Bu ay Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKSA Akrilik Kimya Hisse Senedi Grafiği & Yorumu ve Fiyatı

Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş

Yalova bölge genelinde kuruluşu gerçekleştirilen Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş kaliteli hizmetleri ile bölge genelinde tercih ediliyor. Türkiye genelinde bir kimya tesisi olarak çalışmalar yapan Anonim Şirket profesyonel anlamda çalışmalar yapması ile de biliniyor. Bir anonim ortaklık grubu olan bu firma genel olarak kimya tesisi alanında faaliyetlerine devam ediyor.

24 saat faaliyetlerine devam eden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş deneyimli bir şirket olması nedeniyle anonim ortaklık olarak kayıtlara geçiyor. Türkiye bölgesinde kimya tesisi alanında çalışmalar yapan şirket Tekstil elyafları konusunda da hizmetlerine devam ediyor. Kaliteli ürünleri ile tercih edilen şirket Yalova bölge genelinde faaliyet gösteriyor

Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş isminden de anlaşılacağı üzere kimya tesisi olarak biliniyor. Şirket bu hizmetlerine ek olarak aynı zamanda borsada işlem gördüğü tüm hisse senetlerinin satışlarınıda yapıyor. Müşteriler hem kimya tesisi konusunda hem de hisse senetleri konusunda anonim şirketten en iyi hizmetleri alıyor. Kimya tesisi üzerine hizmetler devam ediyor.

1 Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. Kaç TL?

1 Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 127,3000 TL'dir.

AKSA hisse senedi değerlerini canlı takip edin. AKSA grafik ve yorumlarına anlık erişin. AKSA Akrilik Kimya hisse senedinin detayları görmek için tıklayın.

Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. Yorum

Güncel Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. yükselir mi? Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. düşer mi? Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.