Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. AKMGY

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

23.02.2024 18:54:28
220,10
% -1,78
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)25.879.276,4000 TRY
Günlük Hacim (Lot)116.259,0000 TRY

1 Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.AKMGY - Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKMGY =
220,10 TRY

Bu ay Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKMGY Hisse - Akmerkez Gyo Hisse Fiyatı - Finansmix.com

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. şirket olarak temeli İstanbul Etiler’de bulunan ve ciddi yatırımlara imza atmış bir şirkettir. Akmerkez Gayrimenkul, yatırım alanı ve ofis alanı aynı zamanda konut alanı olmak üzere bu şekilde bir kompleksten oluşuyor. Türkiye merkezli olan Akmerkez Gayrimenkul pek çok alanda hizmet sağlıyor. Toplamda 246 mağazası bulunan Akmerkez Gayrimenkul pek çok sektörde hizmet sağlıyor. Erkek çocuk giyim eşyaları, kadın giyim mağazası, okul ve kırtasiye ürünleri, turizm acentesi, döviz büroları, terziler, evcil hayvan ürünleri ve birbirinden farklı pek çok sektörden mağazaları bulunuyor. Bu mağazalarla beraber Akmerkez Gayrimenkul, yatırım ortaklığı faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Süpermarket yanında bulundurulan konut ve ofis adresi ile mağazalarının faaliyetleri aynı şekilde devam ediyor. Geniş bir alana sahip olan Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, pek çok sektörde de hizmet sunuyor. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. şimdilerde borsaya aktif şekilde kaydı olan bir şirkettir. Borsaya en son sunduğu hisse senetleri satılmıştır. Bu şekilde gündeme gelen Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı halen borsada aktif şekilde hisseleri bulunan bir şirkettir.

1 Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç TL?

1 Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 220,1000 TL'dir.

AKMGY hisse senedi değerlerini canlı takip edin. AKMGY grafik ve yorumlarına anlık erişin. Akmerkez hisse senedinin detayları görmek için tıklayın.

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorum

Güncel Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yükselir mi? Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. düşer mi? Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.