Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. AKFGY

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

07.06.2023 18:52:51
3,93
% -1,5
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)140.302.146,3800 TRY
Günlük Hacim (Lot)35.163.365,0000 TRY

1 Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKFGY =
3,93 TRY

Bu ay Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKFGY Hisse & Akfen Gyo Hisse Fiyatı - Finansmix

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1997 yılından itibaren gayrimenkul üzerine faaliyet göstermeye başladı.  Daha sonrasında 2006 yılında turizm ortaklığı ile yeni bir ortaklık grup yeniden yapılandırılması sağlandı. Bu şekilde faaliyetlerine devam etmeye başladı. Akfen Gayrimenkul zaman geçtikçe kendini daha da geliştirerek otel ya da inşaat sektörü gibi birbirinden farklı sektörlerde de hizmet vermeye başladı. Akfen Holding bu konuda aldığı güçten dolayı farklı faaliyetlere de imza atarak ön plana çıkıyor. İbis ve Novotel birbirinden farklı şehir otelcilik projelerine de imza atıldı.

Oldukça güçlü olan Akfen Holding bu şekilde farklı projeleri ile dikkat çekiyor. Toplamda 20 otel ve bir ofis yapıldıktan sonra bu alanlar uzun süreli olarak kiraya verildi. Böylelikle gayrimenkul yatırımı bu şekilde ortaya çıktı. Bu şekilde gayrimenkul alanında faaliyete devam ediyor. Şimdilerde ise Akfen Holding özellikle borsaya kaydının bulunması ve borsada satılık hisselerinin bulunması ile ilgi çekiyor. En son borsada kaydı olarak bulunduğu hisse senetleri satıldı. Bu şekilde gündeme gelen Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halen borsada aktif olarak kaydı bulunan bir şirkettir.

1 Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç TL?

1 Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 3,9300 TL'dir.

AKFGY hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AKFGY analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Akfen Gayrimenkul hisse sayfasına tıklayın.

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorum

Güncel Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yükselir mi? Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. düşer mi? Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.