Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. AKENR

Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

17.05.2024 18:55:33
19,49
% 9,99
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)178.702.614,5000 TRY
Günlük Hacim (Lot)9.389.837,0000 TRY

1 Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKENR =
19,49 TRY

Bu ay Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Akenerji Hisse & Borsa Senedi - AKENR Hisse Yorumları

Akenerji Elektrik Üretim A.Ş

İstanbul merkezi bir şirket olan Akenerji Elektrik Üretim A.Ş profesyonel anlamda hizmetler sağlıyor. Enerji sektörü üzerine kurulan firma çok amaçlı çalışmalarda yapıyor. Uzun yıllar önce İstanbul ilinde kurulan ve Ak Enerji ismi ile bilinen Anonim Şirketi bütün alan ve mekânlara hizmetler sunmaya devam ediyor. Şirketin aynı zamanda Ankara bölgesinde de ofisleri bulunuyor.

Elektrik sektörü üzerine kurulan Akenerji Elektrik Üretim A.Ş kaliteli hizmetleri ile de adından söz ettiriyor. Farklı bir platform olan bu şirket kaliteli hizmetleri ile de tercih ediliyor. Genel olarak ticari alanda da faaliyet gösteren Anonim Şirketi aynı zamanda elektrik üretim konusunda da çalışmalar yapıyor.

Elektrik sektörü üzerine kurulan Akenerji Elektrik Üretim A.Ş aynı zamanda borsada işlem gördüğü hisse senetlerinin satışlarına da yer veriyor. Kişiler bu alanda Üretim Anonim Şirketi olan şirketten hizmetler alabiliyor. Hisse senedi satışları anonim ortaklığı yapan şirketten hizmet olarak alınabiliyor. Merkezi İstanbul olan anonim şirket bu alanda kalifiye anlamda çalışmalar yapıyor.

1 Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. Kaç TL?

1 Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 19,4900 TL'dir.

AKENR hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AKENR analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Akenerji Elektrik hisse sayfasına tıklayın.

Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. Yorum

Güncel Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. yükselir mi? Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. düşer mi? Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.