Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. AKCNS

Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

17.05.2024 18:55:33
151,30
% 0,8
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)226.931.851,9000 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.502.907,0000 TRY

1 Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKCNS =
151,30 TRY

Bu ay Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Akçansa Hisse Fiyatı - AKCNS Hisse Analizi ve Yorumları

Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Akçansa Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş. 1967 yılında kurularak faaliyetlerine başladı. Daha sonra 1974 yılında Çanakkale’de kurularak birleşimi sağlandı. İki alanın birleşiminden sonra Akçansa Çimento pek çok bölge ve şehirde faaliyetlerine devam ediyor. Marmara Bölgesi Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi gibi bölgelerde faaliyetlerini sürdüren Akçansa Çimento üretim ve kalkınma konusunda ülkeye pek çok katkıda bulunuyor. 1967 yılında faaliyetlerine başladıktan sonra çimento harcına zaman içerisinde artırarak daha büyük tonlar daha çimento üretimi yapmaya başladı. Akçansa Çimento, pek çok marka için çimento üretimine günümüzde kaliteli şekilde devam ediyor. 

Çimento ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunan bir alan olduğu için bu alanda Akçansa Çimento 1967 yılından bu yana bu üretime ciddi bir katkıda bulunuyor. Aynı zamanda şirket yurtiçi ve yurt dışı yaptığı ihracatlar la şimdiye deki oldukça ön plana çıktı. Özellikle borsada senetlerini satışa çıkarması ile birlikte ve borsada aktif kaydı bulunması ile birlikte Akçansa Çimento ön plana çıktı. En son satılık olarak koyduğu hisse senetleri Bursa’da aktif şekilde satıldı. Bu şekilde gündeme gelen Akçansa Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş. borsada halen aktif şekilde hisse senetlerini satışa sunmaya devam ediyor. 

1 Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kaç TL?

1 Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 151,3000 TL'dir.

AKCNS hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AKCNS analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Akçansa Çimento hisse sayfasına tıklayın.

Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yorum

Güncel Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yükselir mi? Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. düşer mi? Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.