Akbank T.A.Ş. AKBNK

Akbank T.A.Ş.

01:48:19
59,85
% -4,24
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)4.655.421.067,7000 TRY
Günlük Hacim (Lot)76.153.685,0000 TRY

1 Akbank T.A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Akbank T.A.Ş.AKBNK - Akbank T.A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKBNK =
59,85 TRY

Bu ay Akbank T.A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Akbank T.A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKBANK Hisse Senedi Yorumları - Akbank Borsa Fiyatı

Akbank T.A.Ş.

Akbank T.A.Ş. 30 Ocak 1948'de Adana'da kurulmuştur. Akbank'ın kuruluşunda, Hacı Ömer Sabancı'nın da aralarında bulunmuş olduğu bir grup iş insanı içerisinde şu isimler de bulunmaktadır:  Ahmet Sapmaz, Bekir Sapmaz, Mustafa Özgür, Seyit Tekin, Nuri Has. Akbank T.A.Ş. bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak için banka kuruluşu halini almıştır. 

Akbank T.A.Ş. Faaliyet Alanları 

Akbank T.A.Ş. bünyesinde birçok çalışan barındırmakla birlikte, birçok farklı faaliyet alanlarında da günümüzün zirvesinde işler yapmaktadır. Faaliyet alanları olan konular çok geniş olmakla birlikte, taşıt, konut ve ihtiyaç kredilerinin yanı sıra borsa ve hisse yapılarını da finanse etmektedir. 

Şirketin yan kuruluşları başta şu şekildedir: Ak Yatırım, Ak Portföy Yönetimi A.Ş. ve Ak Finansal Kiralama A.Ş ve daha fazlası olarak nitelendirilmektedir. 

Akbank T.A.Ş. Borsa ve Hisse Yatırımları

Borsa ve hisse yatırımlarında çağın önde gelen isimlerinden olmakla birlikte, aynı zamanda borsa ve hisse dünyasının kriterlerine büyük ölçüde katkı ve uyum sağlayarak bu tarz işlemleri profesyonel bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Borsada işlem gördüğündeki hisse senedi fiyatı AKBNK (IST) olarak geçmektedir. 

1 Akbank T.A.Ş. Kaç TL?

1 Akbank T.A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 59,8500 TL'dir.

AKBNK hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AKBNK analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Akbank hisse sayfasına tıklayın.

Akbank T.A.Ş. Yorum

Güncel Akbank T.A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Akbank T.A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Akbank T.A.Ş. yükselir mi? Akbank T.A.Ş. düşer mi? Akbank T.A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Akbank T.A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.