Aksigorta A.Ş. AKGRT

Aksigorta A.Ş.

17.05.2024 18:55:33
7,89
% 1,28
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)204.933.514,6800 TRY
Günlük Hacim (Lot)25.833.455,0000 TRY

1 Aksigorta A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Aksigorta A.Ş.AKGRT - Aksigorta A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AKGRT =
7,89 TRY

Bu ay Aksigorta A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Aksigorta A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AKGRT Hisse - Ak Sigorta Hisse Fiyatı - Finansmix

Aksigorta A.Ş.

Aksigorta A.Ş. 1960 yılından bu yana faaliyetlerine kaliteli şekilde sürdüren ve başarılı sigortaların başında yer alıyor. Şimdilerde 600’ün üzerinde çalışanı ve pek çok bağımsız acentesi ile birlikte Aksigorta ülke kalkınmasına ciddi anlamda katkı sağlıyor. Aksigorta Sabancı Holding ve Belçika kökenli Ageas ortaklığı ile birlikte yıllardır faaliyetlerine devam ettiriyor. Üç bine yakın bağımsız acentesi ile birlikte Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte Aksigorta halen emin adımlarla ilerleyerek zirvede yerine korumaya devam ediyor. Sağladığı faaliyetler ve yatırımları ile birlikte ak sigorta Türkiye’nin önce giren ve en çok bilinen sigorta şirketleri arasındadır. 

Aksigorta şimdilerde borsaya aktif şekilde kaydı olan bir şirkettir. Aynı zamanda en son satılık olarak koyduğu hisseler borsada satılmıştır. Borsada satılan hisseleri ile gündeme gelenler sigorta halen aktif borsaya kaydı bulunan ve faaliyetlerini devam ettiren bir şirkettir. Aksigorta A.Ş. kaliteli faaliyetleri ve gelişen teknolojisi ile her zaman kendini ilgilendirmeye aynı şekilde pek çok bağımsız şubesini açmaya da devam ediyor.

1 Aksigorta A.Ş. Kaç TL?

1 Aksigorta A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 7,8900 TL'dir.

AKGRT hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AKGRT analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Aksigorta hisse sayfasına tıklayın.

Aksigorta A.Ş. Yorum

Güncel Aksigorta A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Aksigorta A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Aksigorta A.Ş. yükselir mi? Aksigorta A.Ş. düşer mi? Aksigorta A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Aksigorta A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.