Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. AGYO

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

07.06.2023 18:52:51
4,48
% 0,67
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)6.575.189,7600 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.465.324,0000 TRY

1 Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.AGYO - Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AGYO =
4,48 TRY

Bu ay Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AGYO Hisse - Atakule Gyo Hisse Fiyatı - Finansmix

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Türkiye’de Gayrimenkul Yatırım ortaklığında önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Yapılan gayrimenkul yatırımları ya da uzun süreli kiralama ya da satışını gerçekleştirme gibi durumlarla birlikte Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı faaliyetlerini ve hizmetlerini devam ettiriyor. Şimdiye kadar pek çok projeye imza atmış olan Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kaliteli şekilde yönetimine şimdilerde devam ediyor. Gayrimenkul yatırım ortaklığı ülkemizde önemli bir yere sahip olan sektörler arasında yer alıyor. Bu alanda ve sektörde en iyi yatırımları gerçekleştiren firmalardan biri ise Atakule Gayrimenkul Yatırım olarak Türkiye’de konuşulan şirketler arasındadır.

Aynı zamanda ülke kalkınmasında da önemli ve olumlu katkıları devam ediyor. Ayrıca Atakule Gayrimenkul yatırım ortaklığında pek çok çalışan kişinin bulunması ve kiralama hizmetlerinin yüksek sermayelerle devam etmesi dikkat çekiyor. Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. şimdilerde borsada aktif hisselerinin bulunması ile ön plana çıkıyor.  En son satılık olarak borsaya sunduğu hisseler satılmıştır. Şimdilerde ise halen borsaya aktif şekilde kaydı devam ediyor.

1 Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç TL?

1 Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 4,4800 TL'dir.

AGYO hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AGYO analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Atakule Gayrimenkul hisse sayfasına tıklayın.

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorum

Güncel Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yükselir mi? Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. düşer mi? Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.