AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. AGHOL

AG Anadolu Grubu Holding A.Ş.

21.06.2024 18:56:54
362,00
% 3,06
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)263.695.992,7500 TRY
Günlük Hacim (Lot)731.729,0000 TRY

1 AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

AG Anadolu Grubu Holding A.Ş.AGHOL - AG Anadolu Grubu Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AGHOL =
362,00 TRY

Bu ay AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AGHOL Hisse Fiyatı & Yorumu - Anadolu Grup Hisse Senedi

AG Anadolu Grubu Holding A.Ş.

AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. Özilhan ailesi ve Süleyman Kamil Yazıcı ailesi tarafından ortak şekilde yönetiliyor. Şirket uzun yıllardır eşit temsil ve eşitlik prensibi içerisinde yönetilmeye devam ediyor. Anadolu Grubu Holding içerisinde aynı zamanda halka açık olan pek çok şirketlerde bulunuyor. Anadolu Grubu Holding şirketleri iki farklı A ve B grubu olarak hisseleri bulunduruyor. Bu hisselerde bağımlı ve bağımsız olmak üzere birbirinden farklı üyeler bulunuyor. Üyeler tarafından eşit şekilde yönetilen Anadolu Grubu Holding şimdilerde borsaya aktif olarak kaydı bulunması ile dikkat çekiyor. 

Anadolu Grubu Holding aynı zamanda halka açık pek çok şirket bulundurması ile birlikte yine ön plana çıkıyor. Ülkede bilinen pek çok markanın ortaklığı bulunan Bu şirket eşitlik prensibi ile birlikte aktif üretim ve faaliyetlerine devam ediyor. AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. borsaya koyduğu en son ki hisse satışlarını gerçekleştirdi. En son koyduğu hisse senet satışlarının aktif şekilde olması üzerine yine borsada kaydının bulunması ile şirket borsa işlemlerine devam ediyor.

1 AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. Kaç TL?

1 AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 362,0000 TL'dir.

AGHOL hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AGHOL analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Anadolu Grup hisse sayfasına tıklayın.

AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. Yorum

Güncel AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. yükselir mi? AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. düşer mi? AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.