Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. AFYON

Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş.

02:48:23
14,95
% 3,46
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)262.688.410,1800 TRY
Günlük Hacim (Lot)17.606.582,0000 TRY

1 Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş.AFYON - Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 AFYON =
14,95 TRY

Bu ay Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

AFYON Hisse Yorum & Analizi - Afyon Çimento Hisse Fiyatı

Afyon çimento sanayi Türk anonim şirketi 1957 yılında faaliyete geçmiş Türkiye merkezli bir şirkettir. Türkiye’nin en büyük çimento fabrikası unvanına sahiptir. Çimento imalatı ( çimento klinkeri, portland, alüminyumlu çimento, cüruf çimento, süper fosfat çimentolar, suya dayanıklı çimentolar) üretimi, ürünlerin pazarlama ve dağıtımı ile uğraşan bir şirkettir.

Afyon’da şehir merkezine 15 km. uzaklıkta, asıl hammaddesinin bulunduğu Halımoru köyünde fabrika yerleşkesi bulunmaktadır. Yapılan yatırımlar sonucunda fabrikanın kapasitesi yükselmiştir.

Afyon Çimento Hisse Senedi ve Borsa Bilgileri

Afyon Çimento hisseleri 1991 yılında borsaya kaydedilmiştir. Afyon Çimento San. T.A.Ş 2012 yılında Çimsa tarafından Italcementi Grup ortaklarından olan PARCIP S.A.S ‘tan satın alınmıştır. Bu şirket günümüze kadar Çimsa’nın ortaklığına devam etmektedir. Türkiye 'de Ciments Francais’in temsilci firması Set Group Holding A.Ş tarafından yönetilmektedir. Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş anonim bir şirkettir. Afyon Çimento’nun yüzde 51 oranında kısmı Çimsa’ya aittir. Yüzde 49’ luk oranı ise halka açık kısımdır. Şirketin hisseleri halen günümüzde borsada kayıtlı olup halka açık olan kısmı alınıp satılabilmektedir.

1 Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. Kaç TL?

1 Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 14,9500 TL'dir.

AFYON hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, AFYON analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Afyon Çimento hisse sayfasına tıklayın.

Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. Yorum

Güncel Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. yükselir mi? Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. düşer mi? Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Afyon Çimento Sanayi Türk .A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.