Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. ADESE

Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş.

09.04.2024 13:18:03
2,39
% 0,84
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)21.365.870,5300 TRY
Günlük Hacim (Lot)9.014.960,0000 TRY

1 Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş.ADESE - Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ADESE =
2,39 TRY

Bu ay Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Adese Hisse & Borsa Senedi - Adese Hisseleri Yorumları

Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. 

Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. 1991 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. Adese Alışveriş Hizmetleri kaliteli bir hizmet sunduğu için kurulduğu zamandan bu yana en iyi şekilde hizmetini sürdürmeye devam ediyor. İttifak Holding bünyesinde kurulan Adese Alışveriş Hizmetleri perakende şirketi olarak pek çok şehirde de hizmet sunuyor. Şirket faaliyetlerini sürdürürken aynı zamanda indirimli seçeneklerle birlikte toplu alım seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda toplu okul veya fabrika tarzı alanlar için de temel gıda ihtiyacını karşılama gibi farklı hizmetleri de mevcuttur. Fakat tüm bu faaliyetler doğrultusunda özellikle 2020 yılından itibaren borsaya çıkardığı satış ve hisse senetleri ile birlikte şirket, arza alım durumuna açıldı.

Aynı zamanda en son sunduğu hisse senetleri de satılması ile gündemde yer aldı. Şimdilerde halen borsaya kaydı olan şirketten en son, hisselerin satılması ve halen kaydının olması da dikkat çekiyor. Perakende işlemlerini tüm Türkiye üzerinden yapan şirket şu anda borsaya olan hisseleri ile ön plana çıkıyor. Alışveriş ve toplu satış perakende işlemleri gibi birbirinden farklı hizmet sunan Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A. Ş. 2020 yılında pek çok ürünlü indirimli fiyatlarla satışa sundu.

1 Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. Kaç TL?

1 Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 2,3900 TL'dir.

ADESE hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, ADESE analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Adese Alışveriş Hizmetleri hisse sayfasına tıklayın.

Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yorum

Güncel Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. yükselir mi? Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. düşer mi? Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Adese Alışveriş Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.