Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. ADEL

Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

18:54:50
158,00
% 9,95
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

158,0000 - 158,0000

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)66.337.840,1000 TRY
Günlük Hacim (Lot)434.503,0000 TRY

1 Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ADEL =
158,00 TRY

Bu ay Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Adel Hisse & Borsa Senedi - Adel Hisse Yorum ve Grafik

Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. şirketi özellikle kalem dendiğinde ülkemizde ilk akla gelen şirketler arasında yer alıyor. Adel kalemcilik 1969 yılında İstanbul Kartal’da fabrikada açılarak daha sonrasında üretim hayatına başladı. Daha sonrasında ise Faber Castell ile ortaklığı ile birlikte ülke kalkınmasına ciddi anlamda katkı sağlamaya devam etti. Faber Castell ile 1995 yılında ortak olan Adel Kalemcilik ülke kalkınması ve üretimlere en iyi şekilde katkıda bulunmaya halen devam ediyor. 2015 yılında ise Adel Kalemcilik Çayırova’ya taşınarak daha sonrasında üretim alanında ciddi boyutlara ve ciddi bir büyüklükte üretim kapasitesine ulaştı.

Adel Kalemcilik özellikle kaliteli üretimi ile bilinen ve geçmişten bu yana üretimini her zaman en iyi şekilde devam ettiren bir şirkettir. Şimdilerde Adel Kalemcilik özellikle en son borsada satışa koyduğu hisselerin satılması ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda borsada Adel Kalemciliğin kaydı halen aktif olarak devam ediyor. Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. en kaliteli kalemleri üretmeye ve aynı zamanda bu alanda daha da geniş kapsamlı alanlarda üretimine devam ediyor. Yaptığı üretimle beraber ülke ekonomisine ciddi anlamda olumlu katkıları bulunuyor. 

1 Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Kaç TL?

1 Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 158,0000 TL'dir.

ADEL hisse senedi ve borsa verilerine ulaşmak, ADEL analizleri hakkında detaylı bilgi için Finansmix Adel Kalemcilik hisse sayfasına tıklayın.

Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Yorum

Güncel Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. yükselir mi? Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. düşer mi? Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.