Yarım Altın Yarım

Yarım Altın

10:00:16
8.201,0400
% 1,34
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

1 Yarım Altın Kaç Türk Lirası Hesapla

Yarım AltınYarım - Yarım Altın
TRY TRY - Türk Lirası
1 Yarım =
8.201,0400 TRY

Bu ay Yarım Altın Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Yarım Altın Nedir? Geleceği ve Yorumları

Yarım Altın Fiyatları Kaç TL ve Ne Kadar? Grafik ve Yorumları

Yarım Altın Fiyatı

Yarım Altın: Hayatının pek çok yönünde farklı tür madenler eski zamanlardan beri önemini korumaya devam ediyor. Bu önemini koruyan madenlerden birisi de altın olmuştur. Altınlar hem maliyet hem de yatırım nedeni ile çoğu kişi tarafından çok tercih edilir. Yarım altın sektörün gözde ürünleri arasında yer alır.

Türkiye'nin pek çok yerinde altın sektörü daima popülerdir. Tam altınlar, cumhuriyet altını, yarım altın ve gram altın çeşitleri ile istediğiniz altını satın alabilirsiniz. Bu altın çeşitleri içinde yarım altınlar genellikle doğum, sünnet ve evlilik gibi değerli günlerde hediye vermek için kullanılır. Altın çeşitleri içinde de çoğu kişi genellikle yarım altını tercih eder. Çünkü yarım altını diğer altın çeşitlerine göre gözlemlemek daha kolaydır.

Yarım Altın Modelleri Nasıldır?

Sizler de yarım altın modellerini tek seçerek ya da set halinde de satın alabilirsiniz. Set yarım altın modelleri farklı miktarlarda ve farklı gruplar halinde önünüze sunulur. Bu yarım altın modelleri eski tarihli basım veya yeni tarihli basım da olabilir.

Yarı Altın Fiyatı
Yarı Altın Fiyatı

Yarım Altın Kaç Gram?

Yarım altın modelleri tekli ikili üçlü beşli altılı ve onlu gibi farklı sayılarda ve farklı ambalajlarda bulunur. Ayrıca yarım altın ölçüleri de altının ayarına göre çeşitlenebilir. Örneğin 22 ayar ve 24 ayar arasındaki altınlarda yaklaşık 3,5 gramlık bir fark vardır. Bu yüzden yarım altın da genellikle çoğu altına benzer. Yarım altın piyasa üzerinde cumhuriyet altının yarısı olarak da bilinir. Yarım altın kişilerin zevkine ve isteğine göre tasarlanabildiği için herkes tarafından çokça tercih edilir.

Günümüzde Yarım Altın ile Yatırım Yapılması Mümkün müdür?

Günümüzde altın fiyatları durmadan inip durmadan çıkabilir. Bu yüzden sizler de uzun vadeli bir altın yatırımı yapmak istiyorsanız dönemin altın durumuna göre yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bir altının fiyatı kendi piyasa durumuna göre belirlenir.

Bir müşteri altın aldığı zaman onu yatırım amaçlı ve geleceğe birikim yapmak için de satın alabilir. Kısacası yarım altın müşterilerinin her türlü ihtiyacını ve isteğini beklentileri gibi karşılar. Özellikle Anadolu da sıralı bir şekilde takı merasimlerinde sıklıkla görülür.

Yarım Altın Grafik

Yarım altın grafik verileri ile, Anlık, 1 Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık olacak şekilde Yarım altın grafik verisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yarım altın grafik ekranından oluşturacağınız teknik analizlerinizi diğer kullanıcılarımız ile paylaşabilirsiniz.

1 Yarım Altın Kaç TL?

1 Yarım Altın fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 8.201,0400 TL'dir.

Yarım Altın Ne Kadar? Yarım Altın Fiyatı Kaç TL? Grafik ve Yorumları. Yarım Altın Kaç Gram? | Finansmix

Yarım Altın Yorum

Güncel Yarım Altın yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Yarım Altın yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Yarım Altın yükselir mi? Yarım Altın düşer mi? Yarım Altın ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Yarım Altın Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.