Beşli Altın Beşli

Beşli Altın

19:18:57
50.317,6200
% 1,56
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

48.880,8900 - 50.339,0900

1 Beşli Altın Kaç Türk Lirası Hesapla

Beşli AltınBeşli - Beşli Altın
TRY TRY - Türk Lirası
1 Beşli =
50.317,6200 TRY

Bu ay Beşli Altın Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Beşli Altın Nedir? Geleceği ve Yorumları

Beşi Bir Yerde Fiyat. Beşli Altın Fiyatı Ne Kadar? | Finansmix

Beşli Altın Nedir?

Beşli Altın, çoğu yatırımcının tercihleri arasında bulundurduğu bir altın çeşididir. Eğer beşli altın almak istiyorsanız satın alacak kişilerin beşli altının satış fiyatını ya da beşli altın satacak olan kişilerin de alış fiyatını takipte bulunması gerekiyor. Standart ölçülü bir beşli altın 22 ayarlık bir altın çeşididir.

Beşli Altın Kaç Gram?

Bu beşli altının gram ağırlığı ise yaklaşık 35.08 grama tekabül eder.

Beşli altın 20 çeyreğe 5 cumhuriyet altınına ve 10 yarım cumhuriyet altınına eşittir. Beşli altın genellikle düğünlerde nişanlarda ve özel zamanlarda takı maksadı ile kullanılır. Ayrıca bu altını hem yatırım hem de kar amaçlı olarak da tercih edebilirsiniz.

Altın Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Altın fiyatları gün gün değişim gösterir. Herhangi bir altın almaya karar verdiğiniz zaman dün baktığınız altın fiyatı ile bugün baktığınız altın fiyatı arasında farklar meydana gelebilir. Altın fiyatları piyasada meydana gelen olaylara ekonomiye ve pek çok çevresel faktöre bağlı kalarak durmadan değişebilir.

Beşli Altın Fiyatları Nasıldır?

Her altın fiyatı piyasa üzerinde bulunan durumlara ve koşullara göre değişebilmektedir. Örnek verecek olursak ekonomik durumlar uygulanan politikalar dünya para birimlerinin etkisi altınlarda meydana gelen düşüş ve yükselişlerdir. Bu yüzden beşli altın fiyatı da anlık olarak değişkenlik gösterebilir.

Beşli altın 22 ayarlık saf altın olduğu için fiyatı diğer altın çeşitlerine göre daha da pahalılaşabilir. Ayrıca 5'li altın kulplu ya da kulpsuz olma durumuna göre de fiyatlarında oynamalar meydana gelecektir.

Beşli Cumhuriyet Altın

Cumhuriyet altını beşli olarak da çeşide ayrılabilir. Beşli altınların ön yüzünde genellikle Atatürk portresi bulunur. Bu altınların arka tarafında ise Türkiye Cumhuriyeti Darphanesinin ibaresi ve altının hangi tarihte basıldığına bağlı olarak basım tarihi bulunur. Beşli cumhuriyet altınının ayrıca pek çok avantajı da vardır.

Bu altınların maliyetleri oldukça yüksektir. Fakat beşli altındaki alış ve satış farkı düşük seviyede olduğu için kar konumunda süreç hızlanabilir. Bu yüzden siz de bu altında kazanmak istiyorsanız fiyat açısından yüksek beklentilerde olmamanız gerekir. Beşli altın maliyet bakımından yüksek olduğu için genellikle büyük yatırımcılara uygun bir altın çeşididir.

Beşli Altın Grafik

Beşli altın grafik verileri ile, Anlık, 1 Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık olacak şekilde Beşli altın grafik verisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beşli altın grafik ekranından oluşturacağınız teknik analizlerinizi diğer kullanıcılarımız ile paylaşabilirsiniz.

1 Beşli Altın Kaç TL?

1 Beşli Altın fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 50.317,6200 TL'dir.

Beşi Bir Yerde Fiyat. Beşli Altın Fiyatı Ne Kadar? Beşli Altın kuru ne kadar oldu? Beşi bir yerde kaç TL? Güncel Beşi bir yerde altın fiyatları.

Beşli Altın Yorum

Güncel Beşli Altın yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Beşli Altın yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Beşli Altın yükselir mi? Beşli Altın düşer mi? Beşli Altın ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Beşli Altın Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.