Waltonchain WTC

Waltonchain

04:02:38
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Waltonchain Kaç Dolar Hesapla

WaltonchainWTC - Waltonchain
Dolar USD - Dolar
1 WTC =
0,0000 $

Bu ay Waltonchain Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Waltonchain Nedir? Geleceği ve Yorumları

Waltonchain Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

Waltonchain Nedir?

Waltonchain, tedarik zinciri boyunca radyo frekansı tanımlama (RFID) verilerini izleyen bir blok zinciridir. Waltoncoin (WTC), ana zincirin yerel kripto para birimi belirtecidir ve kullanıcılar alt zincirlerde kendi belirteçlerini oluşturabilir.

Tedarik zinciri yönetimi, blockchain teknolojisinin en belirgin ve açık kullanımlarından biridir. FedEx'ten Walmart'a kadar herkes, maliyetleri ve sürtünmeyi azaltarak verimliliği artırmak için blok zinciri çözümleri üzerinde çalışıyor. VeChain Thor gibi projeler, diğer kurumsal operasyonel konulara genişlemenin yanı sıra NFC ve QR kodları da dahil olmak üzere soruna derinlemesine odaklanıyor.

Waltonchain ekibi savaş için iyi donanımlıdır – kurucu ortaklar Do Sanghyuk ve Xu Fangcheng, sırasıyla Kore Standart Ürünler Derneği ve Septwolves Group Ltd.'nin Yöneticileri olarak soyağacına sahiptir. Ve eski bir Samsung Başkan Yardımcısı olan Kim Sukku, Baş Bilim Danışmanı olarak görev yapıyor.

Waltonchain, RFID teknolojisini icat eden Charlie Walton'ın adını almıştır. Aynı zamanda Wisdom Alters Label, Trade Organization ve Network'ün kısaltmasıdır. Bu perakendecinin sahibi olan Walmart veya Walton ailesi ile ilgili değil.

Waltonchain, tedarik zincirinde en çok kullanılan teknolojilerden birine odaklanarak sürdürülebilir bir iş kurabilir. Waltonchain blok zincirinin tescilli kripto para birimi olan Waltoncoin'e (WTC) derinlemesine bir dalış yaparak projeye yönelik araştırmamıza başlayacağız.

Waltoncoin (WCT) Kripto Para Birimi Özeti

Waltoncoin'in toplam arzı 100.000.000 WTC'dir. WTC'nin şimdiye kadarki en yüksek fiyatı 27 Ocak 2018'de 42.46 dolardı.

Waltonchain ICO token kitle satışı 1-30 Eylül 2017 tarihleri ​​arasında yapıldı. Şu anda, yaklaşık 25.000.000 WTCT (o zamanlar bilindiği gibi) satılarak yaklaşık 10.000.000 dolar değerinde ETH toplandı. Madencilik ödülleri için yaklaşık 30.000.000 WTCT alıkonuldu ve 10.000.000 WTCT kurucu ekip tarafından tutuldu.

Waltoncoin, işlemler için ödeme yapmak veya Waltonchain blok zincirinde bayt başına alt zincirler oluşturmak için kullanılır.

WTC, birleşik bir İş Kanıtı (PoW), Hisse Kanıtı (PoS) ve İş Kanıtı (PoL) fikir birliği mekanizması kullanılarak çıkarılır. Buna Waltonchain Katkı Kanıtı (WPoC) diyorlar.

Ana zincir, PoW ve PoS'un bir kombinasyonunu kullanır. Ana ve alt zincirler arasındaki veri alışverişi, PoL kullanılarak ana düğümler tarafından işlenir.

Üç tür Waltonchain ana düğümü vardır: Ana Düğümler (MN), Koruyucu Ana Düğümler (GMN) ve Süper Ana Düğümler (SMN). İşte WTC ödüllerini hesaplamak için kullanılan formüllerin dökümü:

WTC Sahipleri = PoS Havuzu MN = PoS Havuzu + PoW + PoL GMN = MN Havuzu + PoS Havuzu + PoW + PoL SMN = GMN Havuzu + MN Havuzu + PoS Havuzu + PoW + PoL

19 Aralık 2018 itibariyle 18 SMN, 1563 GMN ve 2281 MN (GMN'leri içerir) vardır. Waltonchain Vakfı, Temmuz 2018'den bu yana aktif olarak 99 SMN'yi işe alıyor . 5000 WTC'ye sahip olmak sizi Koruyucu Ana Düğüm olarak nitelendiriyor ve Süper Ana Düğüm olarak kalifiye olmak için 10.000 WTC gerekiyor.

Waltonchain ana ağı Mart 2018'de başlatıldı ve Nisan 2019'da beta testinden çıktı. Ethereum tabanlı Waltonchain beta üzerindeki mayınlı WTCT jetonlarını ana ağdaki tescilli ERC-20 WTC jetonlarına dönüştürmek için bir dizi jeton takası yapıldı . Token takası 550.000 blokta sonuçlandı.

Waltoncoin, Allbit, Binance, Bithumb, Huobi, OKEx ve CoinMex dahil olmak üzere çeşitli kripto para borsaları tarafından kabul edilmektedir. Ticaret çiftleri arasında ETH, BTC, XRP ve USDT bulunur.

Waltonchain ana ağı bir Ethereum çatalıdır, bu nedenle WTC hala ERC-20 uyumludur ve herhangi bir ERC20 uyumlu kripto para cüzdanında saklanabilir. Buna MyEtherWallet ve Trezor ve Ledger donanım cüzdanları dahildir.

Waltonchain'in RFID Tedarik Zinciri Bahsi

Waltonchain'in değer önerisi, RFID etiketlerinden gelen verilerin blok zincirinde depolandığı bir Nesnelerin İnterneti'ni (VIoT) tanımlar. RFID etiketinin taranması, eklendiği ürün hakkında gerekli bilgilere kısa bir bakış sağlar.

Örneğin gıda tedarik zincirinde, bir RFID etiketi hasat tarihini, ürüne dokunan tüm tarafları ve son kullanıcıyla ilgili diğer bilgileri tutacaktır.

Ve işletmelerin ticari sırların sızdırılması konusunda endişelenmelerine gerek yok - tüm Waltonchain kullanıcıları, seçtikleri herhangi bir mutabakat mekanizması ile alt zincirler oluşturabilir ve memnuniyetle karşılayabilirler. Bu, Ethereum'un blok zincirinde bulunan darboğazı azaltır ve ölçeklendirmeyi sağlar.

Çin ve Güneydoğu Asya'daki kurumsal ortakları çekiyor gibi görünüyor. Birkaç Çin eyalet hükümetiyle ortaklık kurmanın yanı sıra, Waltonchain Tanyu, Silictec, Lalabobo, Kaltendin ve daha fazlasıyla ortaktır. Şu anda Walmart ile ortak değil ve etrafta dolaşan söylentiler benzer bir isme dayanıyor gibi görünüyor.

Şimdiye kadar çoğunlukla Asya pazarlarına odaklanmış olsa da, kapsamlı İngilizce dokümantasyon yapısı var ve resmi Waltonchain Medium hesabı düzenli olarak güncelleniyor.

Waltonchain artık konsept kanıtına sahip olduğuna göre, tedarik zinciri yönetimi çözümünü büyük ödemelerle uzun vadeli sözleşmeler imzalayan daha fazla kurumsal kullanıcıya satmaya devam etmesi gerekiyor.

Gartner'a göre tedarik zinciri yönetimi pazarının 2021 yılına kadar yıllık 19 milyar dolar değerinde olması bekleniyor . Blok zinciri teknolojisi, IoT ve yapay zeka (AI) makine öğrenimi (ML) algoritmaları ile birleştirildiğinde, birçok endüstri analisti ve uzmanı tarafından hataları en aza indirme, maliyetleri düşürme ve tüm tedarik zincirini hızlandırma çözümü olarak görülüyor.

Waltonchain, 2018'de eleştirmenlerden gelen öncül ve daha fazla iddiayı yıprattı, ancak Nisan 2019'un sonlarında ana ağ 2.0'ı başlattı. Bu, yatırımcılara projenin ivme kazanacağını umuyor.

Walton Zinciri Özeti

Waltonchain, RFID IoT verilerini blok zincirine entegre eden birçok kurumsal sınıf tedarik zinciri çözümlerinden biridir. Adını RFID'nin mucidinden almıştır ve Walmart ile ilişkili veya ortak değildir. Proje, Çin'de ve Güneydoğu Asya bölgesindeki diğer ülkelerde iyi bir şekilde destekleniyor. Waltonchain'in başarısı şu temel faktörlere bağlıdır:

Waltonchain, RFID bilgilerini ana ve alt zincirleri destekleyen Ethereum benzeri bir blok zincirinde akıllı sözleşmelerde saklar.

Waltoncoin (WCT), Waltonchain ana ağının tescilli ERC-20 tokenidir. Düğümler arasında pay ve çalışmayı dengeleyen hibrit bir WPoC konsensüs algoritması kullanılarak çıkarılır.

Bireysel kullanıcılar, istedikleri mutabakat algoritmasını kullanarak Waltonchain ağında kendi tokenlerini oluşturabilir ve yayınlayabilir.

Bu parçalar yerinde olduğunda, Waltonchain sağlam bir teknik mimariye ve projeye para akışını sağlamak için yeterli ortaklara sahiptir. Asıl mesele, büyük tedarik zinciri altyapısını yerinde ölçeklendirmek ve desteklemek için yeterli sayıda KOBİ'yi, GMB'yi ve MB'yi çekip çekemeyeceğidir.

Ağırlığı taşıyabiliyorsa, insanlar bir gün Walmart'ın Waltonchain'in bir yan kuruluşu olup olmadığını merak edebilirler

1 Waltonchain (WTC) Kaç Dolar?

1 Waltonchain fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Waltonchain fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. Waltonchain grafiği için tıklayın. Güncel Waltonchain analiz ve yorumları burada!

Waltonchain Yorum

Güncel Waltonchain yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Waltonchain yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Waltonchain yükselir mi? Waltonchain düşer mi? Waltonchain ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Waltonchain Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.