Stratis STRAT

Stratis

04:58:50
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Stratis Kaç Dolar Hesapla

StratisSTRAT - Stratis
Dolar USD - Dolar
1 STRAT =
0,0000 $

Bu ay Stratis Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Stratis Nedir? Geleceği ve Yorumları

Stratis Coin Fiyatı ve Yorumları - Stratis Coin Grafiği

Stratis, blockchain dünyasını daha erişilebilir hale getiriyor. Firmalara, ister yan zincir, ister ilk madeni para teklifi (ICO) isterse bir cüzdan olsun, kripto dünyasına girmek için gereken ürünleri veriyor. Bunların tümü, STRAX jetonunu kullanarak ödenebilir.

Birkaç zor yıldan sonra, Stratis yeni bir ana ürün olan İngiliz sterlini sabit parasını duyurduğunda STRAX toparlanmaya başladı. Ancak tahminciler, bu kazanımları sürdürüp sürdüremeyeceği ve beklentileri karşılayıp karşılayamayacağı konusunda ikiye bölünmüş durumda. Bu, Stratis fiyat tahmini için ne anlama gelebilir ? Hadi bulalım. 

Stratis Coin Nedir?

Daha fazla işletme blok zincirine girmek istediğinden, hizmetler bu talebi yerine getirmek için destekleniyor. Stratis, kendisini firmaların gelişmesine olanak sağlamak için çeşitli ürünler sunan bir “hizmet olarak blok zinciri platformu” olarak tanımlıyor.

Stratis'in barındırabileceği özellikler arasında yan zincirler oluşturma, akıllı sözleşmeler oluşturma ve bir ICO başlatma sayılabilir. Danışmanlık hizmetleri ve kripto para cüzdanları sağlayabilir.

Stratis'in CoinMarketCap'teki girişine göre  : “Bu yaklaşım, işletmelere Bitcoin veya Ethereum gibi büyük bir blok zincirine güvenme sınırlamaları olmaksızın platformlarını tamamen özelleştirme özgürlüğü veriyor.”

Chris Trew, 2016 yılında Londra şirketi Stratis Group'u kurdu ve Bitcoin protokolünü temel olarak kullandı. Platformu oluşturmadan önce Trew, Barclays dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde BT alanında çalıştı.

Stratis Simgesi

STRAX tokeni, platformun arkasındaki finansal araçtır. Geliştiriciler ve işletmeler tarafından hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır. Bir yan zincir veya ICO yayına girmeden önce, bir işletmenin ürünü, STRAX'a net bir fayda sağlayan belirteci kullanarak satın alması gerekir.

Blok zinciri, her blokta 18 STRAX üreten yeni jetonlar basmak için hisse ispatını kullanır. Bu, arzı her yıl %10 oranında artıran enflasyonist bir para birimi yapar.

Stratis Coin Yorum

STRAX orijinal olarak 2016 yılında farklı bir borsa adı olan STRAT altında piyasaya sürüldü. CoinMarketCap'e göre, token 12 Ağustos 2016'da 0,01 dolardan fazla bir oranda açıldı ve o yıl fazla hareket görmedi. STRAT, bir önceki ay bir dizi listelemenin ardından Haziran 2017'de ilk büyük artışını gördü. Bunlar, Jaxx Liberty cüzdanında ve Livecoin borsasında lansmanı içeriyordu. 4 Haziran'da 10.85$'a yükseldi.

Stratis fiyatı daha sonra 8 Ocak 2018'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22.66$'a fırladı. Bu, ICO özelliğinin önümüzdeki haftalarda onu kullanan iki açıklanmayan coin ile başlatılacağı haberinden sonra geldi.

Ancak STRAT bu kazanımları sürdüremedi ve kripto para birimi çöktü. Şubat sonunda 10 doların altında ve Mart ayında 5 doların altında işlem görüyordu. Akıllı sözleşmeler özelliği için bir lansman tarihi açıkladığı Mayıs ayında hafif bir toparlanma gördü. STRAT, duyurunun ertesi günü 5 Mayıs 2018'de 8,55$'a ulaştı.

Ancak yıl sonunda STRAT 1 doların altında işlem görüyordu. Önümüzdeki iki yıl boyunca bu seviyede kaldı. Stratis, yeni STRAX kripto para birimini 2020'de, takas o yılın Ekim ayında hayata geçirilecek şekilde piyasaya sürdü. Yine de, pazar yeniden markalamadan etkilenmemiş görünüyordu.

Bir sonraki rallisi, 15 Şubat 2021'de, tokeninin WSTAX kodu altında Ethereum sarılı bir versiyonunu ortaya çıkardığında başladı. Stratis ayrıca Binance Smart Chain köprüsünün de yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Bu kırılma, takip eden aylarda devam etti ve 12 Mayıs'ta 4,17$'a ulaştı.

Ancak, bu yüksek sonunda söndü ve STRAX o zamandan beri yanına yaklaşamadı. Aralık ayında 1 dolara düştü ve 2022'nin ayı piyasasına kurban gitti. 14 Haziran'da 0,38$'a düştü.

STRAX madeni parası son zamanlarda toparlanma belirtileri gösteriyor. Blok zinciri, İngiliz sterlini bazında bir stablecoin çıkardığını ve Birleşik Krallık'ın Mali Davranış Otoritesi (FCA) ile bir kaydı tamamlamak için çalıştığını açıkladı.

Bir blog yazısı şöyle duyurdu: “Stratis teknolojisini kullanarak bir Great British Pound Token (GBPT) stabil coini piyasaya sürme planları, Stratis GBP stabilcoin için kullanılacak yeni bir kuruluş olan Stratis Investment Group Limited ile ilerliyor.”

28 Haziran'da, Stratis 0,88 dolara tırmanmıştı ve önceki yedi gün içinde şaşırtıcı bir şekilde %105 arttı.

Stratis Coin Geleceği

Stratis madeni para fiyat tahmininden çok çeşitli beklentiler var. Bazıları tokenin geleceğinden umutluyken, diğerleri değer kaybetmeye devam edeceğini düşünüyor.

PricePrediction, Stratis'in potansiyeli konusunda iyimser. Tokenin önümüzdeki birkaç yıl içinde 1 doların üzerine çıkmasını bekliyor. 2025 için Stratis fiyat tahmini, 2,25 dolara ulaşabileceğini ve 2030'da 13,72dolara fırlayabileceğini gösteriyor.

Benzer bir yaklaşım, tokenin bir yılda 1,02 dolara ve beş yıl içinde 3,22 dolara ulaşabileceğini tahmin eden TechNewsLeader tarafından verilmektedir. 2030 için Stratis fiyat tahmini, 15,35 $ gibi daha yüksek bir değer veriyor.

Bu arada, CaptainAltCoin'in 2022 için Stratis fiyat tahmini, Aralık ayına kadar 0,50 doların altına düşeceğini tahmin ediyor. Analiz, beş yıl içinde STRAX'ın değersiz hale geleceğini gösteriyor.

STRAX fiyat tahmininde WalletInvestor, tokenin  bir yıl içinde 0,03 dolara düşmesi beklenen ve Haziran 2027'nin sonunda 0,01 doların altına düşmesi beklenen uzun vadeli “kötü” bir yatırım olarak nitelendiriyor.

1 Stratis (STRAT) Kaç Dolar?

1 Stratis fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Stratis Coin fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. STRAT grafiği için ziyaret edin. Güncel Stratis Coin analiz ve yorumları burada!

Stratis Yorum

Güncel Stratis yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Stratis yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Stratis yükselir mi? Stratis düşer mi? Stratis ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Stratis Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.