Solve.Care SOLVE

Solve.Care

18.09.2023 05:21:54
0,0439
% 61,2795
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)1.000.000.000 $
Piyasa Değeri24.347.863 $
24S Değişim %% 61,2795
Dolaşan Arz555.000.000 $

1 Solve.Care Kaç Dolar Hesapla

Solve.CareSOLVE - Solve.Care
Dolar USD - Dolar
1 SOLVE =
0,0439 $

Bu ay Solve.Care Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Solve.Care Nedir? Geleceği ve Yorumları

Solve.Care Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

Blockchain, birden çok taraf arasında güvenli veri paylaşımına izin veren güçlü bir teknolojidir. Bu, tıbbi bilgilerin gizliliğinin ve güvenliğinin çok önemli olduğu dijital sağlıkta kritik bir konudur.

Ayrıca, hasta verilerinin ve analitiğinin nüfus düzeyinde yönetilmesinde sağlık sistemi genelinde koordinasyon olmadan kaliteli bakım iyileştirilemez.

Dijital defter teknolojisi birçok sağlık alanında kullanılabilirken, sağlık sektöründeki tüm faaliyetler işlemlerle sınırlı olmayıp bunların birçoğunda yardımcı olabilir. Halka açık blok zincirlerinde saklanan verilere serbestçe erişilebildiği için, bunlar üzerinde özel bilgiler saklanamaz. Korunan sağlık bilgilerinin (PHI) sağlanması için sağlayıcıların şeffaf olması gerekir.

Kısa versiyon, blok zincirinin, parçalanmış sağlık sistemleri arasında hasta rızasıyla veri paylaşımını daha erişilebilir hale getirerek dijital sağlığı iyileştirebilmesidir.

Solve.Care günü kurtarmak için devreye giriyor.

Solve.Care Nedir?

Solve.Care, sağlık hizmetleri erişimini, bakım koordinasyonunu ve maliyet verimliliğini iyileştirmeye yardımcı olmak için blok zinciri teknolojisini kullanır.

Solve.Care'in platformu, hasta merkezli sağlık hizmetleri için Care Networks adı verilen dijital sağlık ağlarının oluşturulmasına ve işletilmesine olanak tanır. Ağlar, hastaların tıbbi durumları, finansal ve sosyal ihtiyaçları ve diğer kriterlere göre oluşturulabilir ve yönetilebilir. Bu, tam bir sağlık ekosistemi oluşturur. Ek olarak, Solve.Care platformu, işletmelerin birlikte çalışabilir ve ağ bağlantılı sağlık uygulamalarını birkaç hafta veya gün içinde başlatmasına olanak tanır.

Care Networks, Inter/intranet ödemeleri yapmak ve işlem ücretleri için Solve.Care belirtecini kullanır. Ayrıca geliştirici hakları ve stake etme, pazar yeri ödemesi, platform erişim ücretleri ve geliştirici hakları gibi başka kullanımları da vardır.

Solve.Care Özellikleri

Solve.Care'in platformu, hem bireylere hem de şirketlere önemli iş değeri getirmek için blok zinciri ve tam yığın teknolojilerini kullanır. Bu iş değerleri arasında kullanım kolaylığı, gizlilik, güvenlik, kontrol, verilerin mülkiyeti ve yönetimi, duyulabilirlikle birlikte çalışabilirlik ve taraflar arasında gelişmiş güven yer alır.

Platformun ana bileşenleri şunlardır:

Protokol, merkezi bir kayıt tutucu kullanmadan tüm sağlık sistemleri arasında iletişime izin verir. Solve.Care sistemi içinde cüzdanları kartlar ve madeni paralarla senkronize eder.

Bireyler ve sağlayıcılar için cüzdanlar. Diğerleriyle otomatik olarak senkronize olan ve kullanıcılar, sağlık kurumları ve sigorta şirketleri arasında koordinasyon sağlayan bir tür dijital yöneticidir.

SOLVE(SOLVE), sağlayıcılara ödeme yapmak için yardımcı olabilecek bir belirteçtir.

Kartlar, sağlık bakımınızı yöneten cüzdanlar için bir uygulamadır.

Apps Kasası, verileri düzenlemek ve erişimi yönetmek için etkili olabilir.

Solve.Care, tüm işlemlerinizi arka planda gerçekleştirmenizi sağlayan bir platformdur. Sağlık profesyonelleri için kullanımı kolaydır.

Solve.Care sağlık paydaşlarına benzersiz bir fırsat sunar. Care Networks kurmak için kendi dApp'lerini oluşturabilirler. Sonuç olarak, katılımcılar bağlanacak ve senkronize olacak, anında ödeme alacak ve dolandırıcılık riskini azaltmak için bilgilerini anında paylaşacaklar.

Solve.Care'in benzersizliği, ağların bağımsız olarak çalışmasına izin vermesi ve altında hepsinin iletişim kurmasını sağlayan bir ağ sağlamasıdır.

Tüm Bakım Ağları tamamen ve özünde token haline getirildi. SOLVE belirteci ile kimlikleri, işlemleri, ödemeleri ve veri paylaşımını yönetebilirler. Gaz olarak Ethereum gibi işlem ücreti ödeme belirteçlerinin ve düzenli ödeme para biriminin bir birleşimidir.

SOLVE belirteci, Ağ içinde değişken veya sabit bir değer belirteci (aynı zamanda sabit bir para birimi) olarak işlev görebilmesi bakımından da benzersizdir. Bu özellik, SOLVE belirtecini son derece güçlü ve sağlık hizmeti kullanımı için uygun hale getirir.

Solve.Care, Boehringer Ingelheim, Uber Health, Lyft ve Aon dahil olmak üzere gerçek dünyadaki müşteriler için bir blockchain sağlık ağı sağlayıcısıdır. ABD sağlık hizmetlerinde değere dayalı ödemeyi sağlamak için dijital para birimini ve blok zinciri teknolojisini başarıyla uygulayan dünyada bir ilk şirkettir.

Solve.Care (SOLVE) Simgesi: Fiyat Analizi

Flashback: SOLVE'nin Temel Analizi

Bir Solve.Care coin'in bugünkü mevcut fiyatı, 24 saatlik 737 milyon $'lık işlem hacmiyle 0.4529 $'dır. Böylece SOLVE jeton fiyatı son 24 saatte %125 arttı.

CoinMarketCap şu anda 187 milyon dolarlık piyasa değeri ile 306. sırada yer alıyor. Toplam 414,3 milyon SOLVE coin dolaşım arzına ve maksimum toplam 1 Milyar adete sahiptir.

Günlük grafiğe göre, SOLVE jeton fiyatı 29 Mart'ta 0,741 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini yarattı. Bununla birlikte, son %400'lük artış, fiyatın bir önceki zirveye yaklaşmasına yardımcı oluyor. Dolayısıyla, madalyonun ana akım yatırımcılar arasında bir yeri olduğunu gösteriyor.

Geçen hafta, SOLVE madeni para fiyatı olağanüstü bir yükseliş kaydetti. Örneğin, 1 Ocak 2021'de SOLVE jeton fiyatı 0.115 $ civarında işlem görüyordu. Ve basım zamanı itibariyle, jeton fiyatı 0,4529 dolardan işlem görüyor. Böylece, %300'lük devasa bir büyüme elde edildi.

Bu nedenle, geçmişteki güçlü performans ve sağlam temeller nedeniyle, gelecekte Solve.Care kripto para birimi için muazzam bir büyüme gözlemleyebiliriz.

Solve.Care (Solve) Fiyat Tahmini 2022

Kripto piyasası aylar içinde büyüdükçe, 2022, Solve.Care için oldukça iyimser olabilir. Yatırımcılar, yol boyunca birkaç düşüş satın almayı oldukça karlı bulabilirler. Bunun nedeni, Temmuz 2022'ye kadar SOLVE jetonunun 0,85 dolar işaretine ulaşabilmesidir.

Solve.Care (Solve) Fiyat Tahmini 2023

2023'te, SOLVE fiyatları, genel kripto pazarının yutturmacasını artırdığı için üstel bir büyüme görebilir. Bu nedenle, madeni para fiyatı Aralık 2023'e kadar 1,25 dolar, hatta 1,35 dolar olabilir.

Solve.Care (Solve) Fiyat Tahmini 2024

2024 yılına kadar, platform çeşitli işletmeler arasında giderek daha yaygın hale geldikçe değerinde büyük bir artışa tanık olabiliriz. Bununla birlikte, pandemi benzeri herhangi bir durum, 2021 başlarında olduğu gibi bir boğa koşusuna neden olabilir. Sonuç olarak, SOLVE fiyatı bu yıl 1,6 $ 'a ulaşacak.

Solve.Care (Solve) Fiyat Tahmini 2025

SOLVE madeni paranın önemli bir potansiyeli var ve kripto pazarının önemli bir bölümüne hükmedebilir. Bu nedenle, 2025 yılına kadar SOLVE madeni para fiyatları 2 ABD Dolarına veya daha yüksek bir seviyeye ulaşabilir.

1 Solve.Care (SOLVE) Kaç Dolar?

1 Solve.Care fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0439 USD'dır.

Canlı Solve.Care Coin fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. Anlık SOLVE grafiği burada! Güncel Solve.Care Coin analiz ve yorumları burada!

Solve.Care Yorum

Güncel Solve.Care yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Solve.Care yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Solve.Care yükselir mi? Solve.Care düşer mi? Solve.Care ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Solve.Care Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.