Revain R

Revain

18:50:23
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Revain Kaç Dolar Hesapla

RevainR - Revain
Dolar USD - Dolar
1 R =
0,0000 $

Bu ay Revain Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Revain Nedir? Geleceği ve Yorumları

Revain Coin Fiyatı ve Grafiği - Revain Coin Yorumları

Revain insanlara bazı blockchain projeleri için küratörlü, dürüst, faydalı incelemeler yapma ve okuma fırsatı vermeyi amaçlıyor. Peki Revain ( REV ) nedir? Buna bir göz atalım ve farklı Revain fiyat tahminlerini de inceleyelim. 

Revain Coin Nedir?

Giderek daha fazla sayıda blok zincirinin, blok zinciri projelerinin ve kripto para birimlerinin olduğu bir dünyada, bazen hem bunlara ayak uydurmak hem de neye dikkat etmeye değer olduğunu bilmek zor olabilir. Neyin meşru bir inceleme olduğu ile neyin şilin olduğu arasındaki farkı bilmek zor olabilir. İnsanların neye baktıklarını bilmeden kripto reklamları için ödeme yapmalarına izin veren bazı web siteleri olduğunu düşündüğümüzde, yapıcı eleştiri ve dürüst geri bildirime sahip olmak, potansiyel olarak potansiyel kripto yatırımcıları için bir nimet olabilir.

Revain'in devreye girdiği yer burasıdır . 2018 yılında, şu anda Dubai'de, Birleşik Arap Emirlikleri'nde yerleşik olmasına rağmen şu anki CEO'su olan Rinat Arslanov liderliğindeki Moskova'dan bir grup teknoloji uzmanı tarafından başlatıldı. Revain, aslında, insanların Ethereum blok zincirine dayalı kripto belirteçlerini incelemeleri için çevrimiçi bir platformdur. Buradaki fikir, hem yatırımcıların hem de geliştiricilerin insanların projeler hakkında dürüstçe ne düşündüklerini görmelerini sağlamasıdır. Bir yatırımcı, parasını bir tokene harcayıp harcamamaya karar verebilir ve geliştiriciler, ürünlerini daha çekici hale getirmek için neyi değiştirmeleri ve iyileştirmeleri gerektiğini bulabilir.

Revain, REV kripto para birimi tarafından desteklenmektedir. Revain, Ethereum blok zincirinde çalıştığından, REV teknik olarak bir kripto paradan ziyade bir simgedir. Bununla birlikte, orada REV parasına referanslar göreceksiniz. REV bir yardımcı program belirtecidir ve onu elinde tutan kişiler inceleme yazabilir.

Buradaki fikir, güvenilir, saygın gözden geçirenlerin inceleme yazmak için ücretli ödüller almasıdır. Sistem, insanların “doğal” bir dil kullanıp kullanmadığını ve incelemelerinde çok duygusal olup olmadığını kontrol etmek için filtreler kullanır; bu, Revain'in sistemin incelemelerini daha adil, daha dürüst, daha kullanışlı ve daha iyi hale getirmeye çalışmasına yardımcı olur. Revain ağına dayalı başka bir kripto daha var, RVN, en azından sabit bir para olması amaçlanıyor, ancak bu makalenin amaçları doğrultusunda REV hakkında konuşacağız.

Revain teknik incelemesinden

Teknik incelemede  şunlar belirtiliyor: “Bu belge, kullanıcıların başarılı bir şekilde bir ICO gerçekleştiren çeşitli projeleri tartışmasına olanak tanıyan Revain platformunu açıklıyor. Amacımız, şirketlerin projeleri hakkında yapıcı geri bildirim almalarını sağlayacak, kullanımı kolay bir hizmet yaratmaktır. Bu arada, kullanıcılar deneyimlerini paylaşabilecek ve başkalarının deneyimlerinden öğrenebilecekler.”

Belge şöyle devam ediyor: “Revain, geri bildirim meşruiyetini sağlamak ve tüm geri bildirimlerin gerçek ve meşru olmasını sağlayan ekonomik model için bir omurga olarak blok zinciri teknolojisini uygulayan ilk inceleme platformudur. İnceleme parçaları blok zincirine kaydedilir, bu da bu yorumların daha sonraki bir tarihte düzenlenememesini garanti eder. Sistemin RVN adı verilen dahili jetonu, katılımcıları incelemelerini ve ilgili tüm eylemlerini ciddiye almaya motive etmeye yardımcı olur.”

Revain Coin Yorum

Revain'in fiyat geçmişini inceleyelim . Geçmiş performans asla gelecekteki sonuçların bir göstergesi olarak alınmamalıdır, ancak bir Revain fiyat tahmini yapmak veya araştırmak istiyorsak, REV'in geçmişte ne yaptığını bilmek bize bir bağlam sağlama konusunda çok yararlı olabilir.

REV ilk olarak Kasım 2017'de açık piyasaya sunuldu. Piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 0,10 dolar değerindeydi. Bundan kısa bir süre sonra, kripto piyasası kayda değer bir balon yaşadı ve Revain yükseliş hareketine kapılarak 18 Şubat 2018'de tüm zamanların en yüksek seviyesi 4,49$'a ulaştı. Ardından kripto para, piyasa gibi düştü ve Ağustos ayına kadar o yıl, 0.15 dolar civarında işlem görüyordu. Bazı inişler ve çıkışlar oldu, ancak kripto paranın genel yönü aşağı doğruydu, 2019'da 0,10 doların altına düştü ve 2020'nin sonunda 0,01165 dolardan işlem görüyordu.

2021'in başlangıcı kripto para birimi için bir patlama zamanı olsa da, REV partiye girmekte biraz yavaştı. Fiyat bazı iyileşme belirtileri gösterdi, ancak 11 Mayıs'ta fiyatın 0.05607 dolara yükseldiği Mayıs ayının başlarına kadar büyük ölçüde 0.015 doların altında çalışıyordu. Sadece iki gün önce 0.01297 dolardan işlem gördüğü göz önüne alındığında, bu önemli bir ilerlemeydi. Ne yazık ki Revain'in yatırımcıları için düştü, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde yaklaşık 0,025 dolarlık ani yükseliş sonrası fiyatı, durgun gibi görünen bir kripto için önemli bir başarıydı.

19 Mayıs'taki Büyük Kripto Günü Kazası, Revain'in en azından kısa vadede büyüyeceğine dair tüm umutları söndürdü. O gün, REV fiyatı 0,02653 dolardan 0,01327 dolara düşerek değerinin neredeyse yarısını kaybetti. Bir miktar toparlanma olsa da, kötü performans gösteren bir kripto para piyasası, Revain'in yazın çoğunu durgunluk içinde geçirdiği anlamına geliyordu ve 21 Temmuz'da 0,00567 doların altına düştüğünde özellikle düşük bir nokta geldi.

Ağustos ayında, takas edilemeyen tokenlere (NFT'ler) olan ilgideki artış, kripto para piyasasının toparlanmasına yardımcı oldu ve Revain, o dönemde destek alan birçok kriptodan biriydi. 15 Ağustos'ta token, Haziran'dan bu yana ilk kez cent bariyerini kırdı ve 4 Eylül'de 0,03576$'lık dönemsel en yüksek seviyeye ulaştı. Ancak bu, REV için işler kadar iyiydi ve madeni para yavaş bir düşüş sarmalına girmeye başladı.

Bitcoin'in yeni zirvelere ulaşmasının ardından Ekim ve Kasım aylarında genel piyasa patladığında bile, 4 Kasım'da gün içi en yüksek 0,02052 dolara ulaştığında sadece bir kez 0,02 doları kırdı. Aralık ayının ortasında, piyasanın Covid-19'un omicron varyantına ilişkin endişelerle sarsılmasıyla birlikte Revain 0,01 doların altına düştü ve Noel civarında bir toparlanma yaşanırken yılı 0,009249 dolardan kapattı.

2022 şimdiye kadar kripto para birimi için çok iyi bir yıl olmasa da, Revain sürekli olarak düşük performans gösterdi. Token, zorlukla direnilen bir aşağı dönüşte. Birçok kripto, 24 Şubat'ta düşüş yaşadı ancak o zamandan beri toparlanmaya başladı. Öte yandan REV, zaten zayıf olan 0,005832 dolardan gün içi en yüksek seviyesinden 0,004701 dolara düştü. En kötüsü bu değildi. Madeni para, piyasa genelinde bir çöküşün ardından 12 Mayıs'ta tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,00084979 $'a ulaştı. 

Sonraki haftalarda kripto para hafif bir toparlanma kaydetti ve 10 Haziran itibariyle token şu anda 0,001012 dolardan işlem görüyor. 

CoinMarketCap'e göre  toplam 85.06 milyar arzdan 85.06 milyar REV dolaşımda. Tokenin yaklaşık 86 milyon dolarlık bir piyasa değeri vardı ve bu metriğe göre 294. en büyük kripto para oldu. 

Revain Coin Geleceği

Tüm bunların dışında, REV fiyat tahminlerine bir göz atmanın zamanı geldi. Burada kripto para birimlerinin inanılmaz derecede değişken olabileceğini ve bu nedenle kripto tahminlerinin, özellikle de uzun vadeli tahminlerin çok sık yanlış olabileceğini belirtmek önemlidir.

İlk olarak, TradingBeasts'in 2022 için bir Revain fiyat tahmini var ve bu, tokenin Temmuz ayında yaklaşık %75'lik bir yükselişi temsil ederek yaklaşık 0.0017702 $'a ulaşabileceğini gösteriyor. Site, 12 aylık sürede ortalama 0,0017283 dolara ulaşacağını tahmin ediyor (neredeyse %90 artış). Haziran 2025'te REV, potansiyel olarak 0,0029362 $'dan işlem görebilir (mevcut işlem fiyatından %190 artış).

Daha sonra UpToBrain de yükseliş gösteriyor ve REV fiyatının 2022'de bir noktada 0,0487 $'a ulaşabileceğini, ancak 2023'te 0,053 $'a çıkabileceğini öne sürüyor. Ertesi yıl, sitenin Revain fiyat tahmini 0,0655 $'a ulaşmak için daha fazla büyüme olmalı. 2025 için 0.078 dolardan geliyor. Belirteç 2026'da 0.095 dolardan işlem görmeli ve site ayrıca bunun ne zaman olacağını söylemese de 1 dolarlık engeli kırabileceğini öne sürüyor.

DigitalCoinPrice  Revain için bazı uzun vadeli tahminler yapıyor ve 2025'te 0,00191$'lık bir değer öneriyor. 2030 için Revain fiyat tahmini, tokenin bir sonraki yıl 0,00484$'a yükselmeden önce 0,00472$'da geleceğini gösteriyor.

Son olarak, WalletInvestor oldukça karamsar ve aşağı yönlü bir duruşla bir denge kuruyor. Site, Revain'in 2022 sonuna kadar değerinin önemli bir kısmını kaybedeceğini ve tokenin 0,0001 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Son düşünceler

Revain son zamanlarda pek başarılı değil. Bunun bir kısmı, kendi ülkesinin ekonomisinin Ukrayna'nın işgalinden sonra bir dizi uluslararası yaptırım tarafından vurulduğu bir zamanda faaliyet gösteren Rus merkezli bir kripto para olması olabilir. Ek piyasa çöküşleri ve zayıf performans, tüm zamanların en düşük seviyesine katkıda bulundu.

Revain'in arkasındaki fikir sağlam olsa da, yapabileceği kadar iyi yakalamış gibi görünmüyor. Sebebin bir kısmı, Ethereum tabanlı belirteçlere odaklanarak çok niş olması olabilir. 

Madeni para 12 ay öncesine kıyasla çok kötü bir performans sergiliyor, bu da endişe kaynağı olabilir. Son olarak, REV'in dört yıldan fazla bir süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan birçok kriptodan biri olduğunu belirtmeliyiz. Bu, jetonun asla önceki yüksekliklerine ulaşamayacağını gösterebilir. Kripto para birimlerinde her zaman olduğu gibi, dikkatli olmanız gerekecek.   

1 Revain (R) Kaç Dolar?

1 Revain fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Revain grafiği her saniye güncellenen veriler ile burada. Revain analizi ve yorumlarına katılmak için ve Revain değerini görmek için hemen tıklayın.

Revain Yorum

Güncel Revain yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Revain yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Revain yükselir mi? Revain düşer mi? Revain ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Revain Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.