Pundi X NPXS

Pundi X

21:10:06
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Pundi X Kaç Dolar Hesapla

Pundi XNPXS - Pundi X
Dolar USD - Dolar
1 NPXS =
0,0000 $

Bu ay Pundi X Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Pundi X Nedir? Geleceği ve Yorumları

Pundi X Coin Yorum ve Grafiği - Pundi X Coin Fiyatı

Pundi X NPXS nedir?

Pundi X, kripto harcamayı kredi kartı kadar kolay hale getirmek isteyen projedir. NPXS belirtecinin yaratıcıları, bir gün Ethereum tabanlı Satış Noktası (POS) cihazlarında kullanılacağını umuyor. Bu yaklaşım, Latin Amerika ve Endonezya gibi az gelişmiş bölgelere temel bankacılık hizmetleri verebilir.

  • Pundi X'in yüksek hedefleri var, ancak perakende endüstrisinden kriptoyu ödeme olarak kabul etme konusundaki mevcut itirazların üstesinden gelmek için yeterli olmayabilirler. Ancak sağlam bir proje inşa etti ve erken yaşına rağmen zaten en iyi performans gösteren bir kripto para. Pundi X'in başarısı, uygulanmasının temel avantajlarına bağlıdır.
  • Pundi X, tamamen kripto para ödemelerini kabul edebilen fiziksel perakende satış noktası cihazları oluşturmaya odaklanıyor.
  • NPXS, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirtecidir. Büyük borsalar tarafından kabul edilir ve ticaret çiftleri olarak ETH, BTC ve BCH'yi kabul edebilir.
  • Pundi X, geleneksel kredi kartlarından daha düşük işlem ücretlerine sahiptir. Ne yazık ki, fiat para birimlerine kıyasla kripto oynaklığı tarafından boğuluyor.

Pundi X, doğru parçaları oyuna sokabilirse, zamana dayanabilecek sağlam bir yatırım olabilir. Kripto para birimlerinin ana akım işletmeler ve anne ve babalar tarafından kabul edilmesi için ne gerektiğini henüz bilmiyoruz.

Fiyatların istikrara kavuşturulması yardımcı olacaktır ve eğer gerçekleşirse, Pundi X doğru zamanda doğru yerde olacaktır.

1 Pundi X (NPXS) Kaç Dolar?

1 Pundi X fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Pundi X fiyatı ve detaylı analizleri ile NPXS grafik ve yorumları burada! Pundi X piyasa değerini görmek için sayfamızı ziyaret edin.

Pundi X Yorum

Güncel Pundi X yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Pundi X yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Pundi X yükselir mi? Pundi X düşer mi? Pundi X ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Pundi X Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.